Slėpkit pamerges! / Wedding Crashers (2005)

Filmai online » Komedijos » Slėpkit pamerges! / Wedding Crashers (2005)Slėpkit pamerges! / Wedding Crashers (2005)
2005
24.07.2012, 08:30
Metai: 2005
Žanras: Komedija / Romantika
Režisierius: David Dobkin
Aktoriai: Owen Wilson,Vince Vaughn,Rachel McAdams,Will Ferrell,Jennifer Alden,Christopher Walken,Rachel Sterling,Bradley Cooper,Ivana Bozilovic,Isla Fisher,Jane Seymour,Diora Baird,Ellen Albertini Dow Dow,Betsy Ames
Kalba: Lietuvių (profesionalus, dvibalsis)

Aprašymas:
Du išsiskyrę ir niekaip savo antrosios pusės nesutinkantys vyrukai savaitgalius praleidžia nepžįstamų žmonių vestuvėse. Į prašmatnias šventes ir paprastus vakarėlius jie prasprunka be kvietimo ir ten... ieško tos tikrosios vienintelės... vienai nakčiai.
Skyrybų tarpininkai Džonas Bekvitas ir Džeremis Kleinas yra verslo partneriai ir seni draugužiai, turintys tą patį pomėgį... nekviesti lėbauti nepažįstamų žmonių vestuvėse! Ir visai nesvarbu, kas švenčia vestuves – žydai, italai, airiai, kiniečiai ar induistai – charizamtiškas ir žavingas duetas visada turi įtikinančių istorijų smalsiems svečiams ir neišvengiamai tampa kiekvienos šventės ar vakarėlio žvaigždėmis! Linksmoji porelė griežtai laikosi savo pačių sukurtų „nekviestų vestuvininkų taisyklių" ir tokiu būdu ieško gražuolių moterų ir merginų, pražystančių nuostabiu vestuvių metu.
Besibaigiant dar vienam sėkmingam tostų sakymo į jaunųjų sveikatą sezonui, Džeremis sužino, kad netrukus tuoksis garsaus politiko Viljamo Klery duktė, o vestuvės, be abejo, bus didžiausias Vašingtono metų renginys. Dar kartą pasitelkę visą savo išmonę ir fantaziją, draugužiai patenka į vestuves ir nusitaiko į dvi gražuoles pamerges – to paties politiko dukteris Klerę ir Gloriją Klery.
Prabangiam vestuvių pokyliui beįsisiubuojant, Džeremis jau yra tobulai įvykdęs savo planą ir suviliojęs Gloriją, o Džonui sėkmingai flirtuoti su Klere netikėtai suktrukdo jos pompastiškasis vaikinas sportininkas Sakas. Kaip jam visai nebūdinga, Džonas labai greitai įsimyli Klerę ir įkalbina besipriešinantį draugužį Džeremį nusižengti „nekviestų vestuvininkų taisyklėms" bei priimti sesučių kvietimą savaitgaliui pratęsti šventę prabangiuose Klery šeimos rūmuose užmiestyje.
Įspūdinguose, ant jūros kranto įsikūrusiuose rūmuose Džonas ir Džeremis turės ištverti daugybę komiškų nesusipratimų bendraujant su isteriška ir sugedusia Klery šeimynėle bei išmokti keletą netikėtų pamokų apie meilę ir draugystę.
Įsidėmėkime pamokymą: merginas geriausia kabinti vestuvėse, kai aplink ore tvyro romantika! - bent jau taip teigia komedijos

 
Kategorija: Komedijos, Romantiniai | Komentarai (6) | Reitingas: 4.5/31 |
       
Panašūs filmai į "Slėpkit pamerges! / Wedding Crashers (2005)"
  
avatar
6 McNeri • 15:01, 15.07.2012
kazkaip nejuokingas, net nepabaigiau ziureti
avatar
5 nefertite • 16:56, 13.02.2012
Neblogas, tinka atsipalaidavimui tongue
avatar
4 skirmantas • 02:38, 10.02.2012
Very Nice....10/10 thumb
avatar
3 zvaigzde • 01:03, 26.07.2011
Geras!
avatar
2 Gida0917 • 19:02, 25.07.2011
geras filmas, man patiko smile
avatar
1 GabrielleFausta • 18:01, 25.07.2011
Man patiko. Buvo tikrai vietu,kur galima skaniai pasijuokti:)
avatar