Pagrindinis / Filmai / Įtūžis
Įtūžis
Žiūrėti online
  • Pažymėti
19-07-2019

Įtūžis Abluka / Frenzy

15 metų kalėjime atsėdėjęs Kadiras pagaliau sulaukia teisėsaugos malonės. Įtakingas policijos inspektorius Hamza sutinka paleisti jį į laisvę anksčiau laiko už įsipareigojimą dirbti šiukšlių surinkėju įtartiname miesto rajone.

Kadiras privalės pranešinėti policijai apie bet kokius tarp šiukšlių pastebėtus sprogių medžiagų likučius. Jis nekantrauja susirasti laiškus į kalėjimą rašiusį brolį Achmetą. Tačiau pirmasis susitikimas su seniai matytu jaunėliu nuvilia. Suirzęs ir nepatenkintas Kadiro pasirodymu, šis paprašo artimiausių draugų poros Ali ir Meral užleisti Kadirui laisvą kambarį savo bute.

Achmeto nenoras bendrauti Kadirui sukelia visokių įtarimų, jis prisigalvoja įvairiausių sąmokslo teorijų. Stambulą sukrečia dar viena teroristų ataka. Policijos turimi įkalčiai veda į lūšnyną, už kurį atsakingas Kadiras...

Tai Azijos ir Okeanijos kino meno akademijos Didžiuoju žiuri prizu už scenarijų bei režisūrą apdovanotas ir Venecijos kino festivalio specialiąją žiuri premiją pelnęs filmas. Iš viso laimėta 16 kino apdovanojimų ir 5 nominacijos. Rodytas Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Trileris

Metai: 2015

Šalis: France, Qatar, Turkey

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.42 559
  • 6.38994
  • 13
  • 25
Vartotojų įvertinimas
13 25
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Teisejas 23 liepos 2019 23:37
    1. 0
    sito filmo aplamai ziurejau ir nesupratau kosmosas is 10 balu 3 balai