Pagrindinis / Tinklas / Fox / Šeimos bičas
13-06-2020

Šeimos bičas Family Guy

Pridėta: 18 Sezonas

Kultinis animacinis serialas suaugusiems „Šeimos bičas”. Jei žiūrėjai garsiuosius "Simpsonus" būtinai pamilsi ir šią išprotėjusią šeimynėlę. Šeimos galva Piteris Griffinas – stambus, padūkęs, mielas vyrukas nebijantis keistoje galvoje kirbančių minčių rėžti tiesiai šviesiai. Tiesa, dažniausiai tai darantis ne vietoj ir ne laiku. Piterio šeimynoje - žmona Luis ir trys vaikai: Krisas, Meg ir Stivis bei protingiausias šeimos narys ir geriausias draugas šuo Brajanas. Piteris su savo šeima gyvena mažoje Amerikos valstijoje Rod Ailende. Šeimos „bičas” pasiryžęs padaryti viską dėl savo mylimų žmonių, tik, žinoma, ne tuomet, kai žiūri televizorių. Luis - šiuolaikinė namų šeimininkė. Ji randa laiko ne tik valgiui gaminti, namams tvarkyti, bet ir pianino pamokoms.Luis - sudėtinga ir paslaptinga moteris - vyro vidinis balsas, tik, deja, dažniausiai išklausomas, kai būna jau per vėlu. Šešiolikmetė Meg kaip ir dauguma jos bendraamžių dažnai sugėdinama savo šeimos, tačiau kitos paauglės neturi tokio tėčio kaip Piteris, kuris bet kokią gėdą paverčia tikru menu. Trylikametis Krisas – peraugęs berniukas, mėgstantis sočiai ir daug pavalgyti. Jis atrodo grėsmingai, tačiau negalėtų nuskriausti net musės. Vienerių metų Stivio svarbiausias tikslas – visiškas viešpatavimas pasaulyje. O šuo Brajanas – ne tik iškalbingiausias narys Griffinų šeimoje, bet ir mokslininkas, džentelmenas turintis žaliąjį Rytų kovos diržą ir dar beprotiškai mėgstantis… „Martini”.
Daugiau

Žanras: Animacinis, Komedija

Metai: 2019

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.2276 822
 • 7.59554 159
 • 145
 • 48
Vartotojų įvertinimas
145 48
KOMENTARAI 8
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nes 28 birželio 2020 00:47
  1. 0
  noriu -pasakyti geras animas bet viska kopina nuo sipsonu
  1. IvyGirl 28 birželio 2020 06:24
   1. 0
   Noriu - pasakyti, geras animacinis, bet viską kopijuoja nuo Simpsonų. Šitą turėjai mintį? Jai kietas "krūtas" bandai pasirodyti su tokiais raštais savo, tai paturiu šokt atgal į pradines klases ir pasimokinti kalbą per naują, nes arba tu susimovei ties mokslais arba tavo mokytojai. :)) Nieko blogo neturėjau mintį, bet truputį užveikia kai skaitai komentarą ir matai kaip darkoma Lietuvių kalba. :))
   P.s.: taip Seth MacFarlane bando retkarčiais paimti vieną kitą mintį iš Simpsonų kūrėjų, bet idėjos pakankamai daug ir jo paties, man asmeniškai Jis pranoksta Simpsonus su savo "pošlais" ir vulgariais pokštais, kitas dalykas Piteris panašus į Houmerį taip, bet Luis - nuo Mardžės, Stju - nuo Megės, Meg - nuo Lizos bei Krisas - nuo Barto skiriasi pakankamai daug, taipogi Klyvfledas, Džo, Kvagmairas turi mažai bruožų su Simpsonais, iškirtinė persona Family Guy (Šeimos Bičas) Brain'as tipiškas Seth MacFarlane kūrėjo charakterio atitikmuo. :))
 2. Kgerulis 25 gegužės 2020 21:34
  1. 0
  Super serialas
 3. loganas92 26 vasario 2020 20:19
  1. 0
  puikios serijos vis įdomiai kažka parodo su Brainu ir Stiu
 4. Zarinas_Zarinavicicius 8 sausio 2020 20:14
  1. 0
  Mano mėgstamiausias animacinis.
  Kaip nuo vaikystės, taip iki dabar.
 5. Flešas 17 lapkričio 2019 22:45
  1. 0
  puiki 6 serija, šiek tiek parodė Byvi ir Tešlagalvi, bet esu mates tik filma ir seriala 9 sezona kažkur, butu gerai, kad įdėtu seriala nuo 1 sezono iki 8 sezono, jei įdėtu Byvis ir Tešlagalvis seriala manau daug kad žiūrėtu, jokiam tinklapi nerandu
 6. Flešas 7 spalio 2019 23:32
  1. -5
  pirmoji serija panaši i Titanika, galo nesupratau ar tai buvo kažkieno pasakojimas?