Pagrindinis / Filmai / Apie Dievus ir žmones
Apie Dievus ir žmones
Žiūrėti online
  • Pažymėti
13-10-2019

Apie Dievus ir žmones Of Gods and Men

Alžyre įsikūrusio vienuolyno abatas Kristijanas puikiai išmano ir Bibliją, ir Koraną. Įsigilinimas į islamą jam padeda suprasti ir gerbti šalį, kurioje nusprendė dirbti. Tačiau Alžyras vis labiau terorizuojamas islamo fundamentalistų, tad vienuoliai turi kuo greičiau pasirinkti: likti ar pasitraukti. Istorija paremta tikrais faktais: 1996 m. iš Tibhirino vienuolyno buvo pagrobti septyni trapistai ir, anot pagrobėjų pareiškimo, nužudyti perpjaunant gerkles.
Filmo kūrėjai stengėsi perteikti atmosferą, kuri tuo metu vyravo vienuolyne. Kūčių vakarą vienuoliai privalo pagaliau išspręsti esminę dilemą – likti šalyje ir rizikuoti gyvybe ar išvykti. Kiekvienas vienuolis, įvertindamas žmogišką, religinį, politinį aspektą, įsigilindamas į savo sielą ir sąmonę, turi priimti asmeninį sprendimą.
Daugiau

Režisierius: Xavier Beauvois

Aktoriai: Lambert Wilson, Michael Lonsdale, Olivier Rabourdin, Philippe Laudenbach ...

Žanras: Drama, Istorinis

Metai: 2010

Šalis: France

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.214 109
  • 6.6571 192
  • 10
  • 8
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Alexandra 27 spalio 2019 14:13
    1. 0
    Tikejimas , tai graziausia pasaka kuria sukure zmones . Ir pati baisiausia , nes del jos buvo nuzudyti milijonai zmoniu .Daugiau auku negu pirmame arba antrame pasauliniame kare....o zmones ir toliau meldziasi ir iesko atsakymu .