Pagrindinis / Serialai / Vokietija 86
Vokietija 86
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

31-10-2019

Vokietija 86 Deutschland 86

Pridėta: 1 Sezonas

1986 metai. Nugalėtoji Vokietija ir toliau gyvena padalinta į dvi priešiškas stovyklas, perskirtas Berlyno siena. Abi šalys vystosi visiškai skirtingais politiniais ir ekonominiais keliais. Šaltasis karas pasiekė ypač grėsmingą pavidalą ir šnipų žaidimai abiejuose šalyse vis stiprėja.

Jaunas Rytų Vokietijos armijos karys Martinas Rauchas dėl lemtingai susiklosčiusių aplinkybių užverbuojamas STASI pareigūnų ir kaip Moricas Štamas siunčiamas šnipinėti į Vakarų Vokietiją. Vykdydamas „savo misiją“ jis susiduria su daugybe sunkumų. Po trejų metų išgyvena nusivylimą savo idealais, jaučiasi išduotas savo vadovybės.

Tada ištremiamas į komunistinę Angolą, kur moko vaikus vokiečių kalbos. O jo tiesioginė viršininkė ir teta Leonora blaškosi po pasaulį besistengdama parduoti galingą ginklą teroristams, kurie pradėjo nepabaigiamą pilietinį karą vienoje iš Afrikos šalių.

Ir visa tai daro ne norėdama pasipelnyti, o bandydami išgelbėti skęstanti socializmo laivą, nes prasidėjo baisi ekonominė krizė, kai Maskvoje įsigalėjo perestroika ir VDR vadovybei trūksta valiutos. Tetos šantažuojamas Martinas priverstas grįžti į tarnybą ir įsitraukti į nelegalų verslą.

Likimas jį blaško po Afrikos šalis, Paryžių, Vakarų Berlyną. Pagaliau jis grįžta namo į Rytų Vokietiją. Bet šis neramus gyvenimas įtraukia ne tik į pavojų ir paslapčių kupinus įvykius, bet ir suteikia naujų įžvalgų apie Rytų ir Vakarų pasaulio pokyčius, suteikia vilčių apie kitokią Vokietijos ateitį...
Daugiau

Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis

Metai: 2018

Šalis: Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.61 745
  • 7.129380
  • 4
  • 1
Vartotojų įvertinimas
4 1
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.