Pagrindinis / Filmai / Dar vakar
Dar vakar
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 25-11-2019

Dar vakar Yesterday

Dar vakar visas pasaulis žinojo „The Beatles“, o šiandien jų dainas prisimena tik Džekas...

Džekas Malikas (akt. Himesh Patel) – Anglijos glūdomoje gyvenantis muzikantas. Jo kišenėse nuolatos švilpauja vėjai, o dainuoti jį kviečia tik aptriušusios aludės. Nepaisydamas vaikystės draugės Elės (akt. Lily James) palaikymo, vaikinas ryžtasi mesti ilgus metus puoselėtas svajones apie šlovę ir didžiąją sceną, tačiau patenka į neįprastą autobuso avariją. Įvykus mįslingam globaliniam elektros energijos dingimui, Džekas pabunda kitame pasaulyje. Regis, jis niekuo nesiskiria nuo to, kuriame jis gyveno anksčiau, išskyrus vieną „bet“ – čia niekuomet neegzistavo grupė „The Beatles“. Džekas pasirodo esąs vieninteliu planetos gyventoju, žinančiu kultinės grupės melodijas! Iš pradžių manęs, jog kraustosi iš proto, jau netrukus Džekas suvokia turintis unikalią galimybę išgarsėti dainuodamas svetimus kūrinius. Atlikdamas „The Beatles“ dainas niekuomet jų negirdėjusiam pasauliui, vaikinas per akimirką tampa pasaulinio lygio muzikos žvaigžde, tačiau ar melo kojos nepasirodys esančios pernelyg trumpos?

„Dar vakar“ – rokenrolo dvasia alsuojantis filmas apie muziką, draugystę, svajones ir ilgą bei vingiuotą kelią savo gyvenimo meilės link. Kurti jį ėmėsi kultinių filmų „Lūšnynų milijonierius“ ir „Traukinių žymėjimas“ režisierius, Oskaru apdovanotas Danny Boyle ir garsusis scenaristas Richard Curtis, filmą dedikavę legendinės Liverpulio ketveriukės muzikai.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija, Muzikinis, Romantinis

Metai: 2019

Šalis: UK, Russia, China, Japan

Trukmė: 116

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.963 927
 • 6.96211 378
 • 68
 • 16
Vartotojų įvertinimas
68 16
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Orestas2000 30 lapkričio 2019 00:13
  1. 0
  Filmas tikrai neblogas aktorių vaidiba gerą filmo tema puiki filmas pastatytas įdomiai 8.5/10
 2. fudrin 27 lapkričio 2019 22:18
  1. +1
  patiko, vakarui lengvai praleist kaip tik
 3. Zarinas 26 lapkričio 2019 14:04
  1. 0
  Kai pagalvoji jei Bitlai tik dabar pradetu muzikuoti jie vistiek pataptu superstarais net ir su 50 metu senumo dainomis :) Neblogas filmas bitlomanams.