Pagrindinis / Filmai / Kolibrio projektas
Kolibrio projektas
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

20-01-2020

Kolibrio projektas The Hummingbird Project

Labai retai toks mokslinis terminas, kaip „aukšto dažnio prekyba“, yra panaudojamas pristatant veiksmo trilerį, tačiau filmui „Kolibrio projektas“ jis puikiai tinka.

Finansų srityje besisukantys niujorkiečiai pusbroliai Vincentas ir Antonas (aktoriai Jesse Eisenberg‘as ir Alexander‘is Skarsgård‘as) sugalvoja itin pelningą planą.

Sritis – aukšto dažnio prekyba (angl. High-Frequency Trading), kai biržos sandoriai vykdomi milisekundžių greičiu.

Planas – visiškai tiesi optinio kabelio linija tarp Kanzaso ir Niudžersio (maždaug 2000 kilometrų). Linijos tiesumas reiškia vienos ar kelių milisekundžių persvarą prekyboje; pelnas – pusė milijardo per metus.

Rodosi, planas paprastas. Antonas, komandos smegenys, sukūrė schemą, kaip visa tai realizuoti. O Vincentas, mušeika ir sukčius, mėgina įtikinti kitus, kad šio sumanymo verta imtis.

Deja, net genialios Antono smegenys apskaičiavo ne viską - kelią pastoja buvusi bosė Eva Torres (akt. S. Hayek) - galinga ir toksiška maklerė, siekianti šiuos du naujokus įveikti bet kokiomis priemonėmis.

Intelektuai drama su Oskarams nominuotais aktoriais, atskleidžia negailestingai skaitmenizuojamo Volstryto tamsiąją pusę... Akcijų prekybininkus, beviltiškai kovojančius dėl milisekundžių pranašumo, kad pagreitintų sandorius.

„Ši istorija yra pagrįsta tuo, kokius beprotiškus dalykus žmonės yra kada nors padarę, kad išloštų vieną milisekundę vertybinių popierių rinkoje. Iš esmės, filme išvysite faktinį inžinerinį procesą, kuris iš tikrųjų egzistuoja,“ – sakė režisierius K. Nguyen. Jis net nuvyko į aukšto dažnio prekybos platformą Naujajame Džersyje, ir buvo šokiruotas ten ten matytų dalykų.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Trileris

Metai: 2018

Šalis: Canada, Belgium

Trukmė: 111

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.28 113
 • 6.2572 621
 • 32
 • 4
Vartotojų įvertinimas
32 4
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Orestas2000 22 kovo 2020 17:31
  1. 0
  Filmas nuobodokas pabodo žiūrėti norėjosi daugiau intrigos kaip tryleri bet jokios intrigos nebuvo bet aktorių vaidina puiki 7/10
 2. belekas0 24 sausio 2020 00:18
  1. 0
  Labai geras filmas. Gražiai atskleidžia technologijų ir žmogiškumo priešpriešą. Mažiau milisekundžių - mažiau žmogiškumo.