Pagrindinis / Filmai / Mano mylima keistuolė
Mano mylima keistuolė
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

8-04-2020

Mano mylima keistuolė My Sassy Girl

Būdamas geru, atlapaširdžiu, kiek išsiblaškiusiu vaikinu, gyvenančiu su griežtais ir viską žinančiais tėvais, Kyun-woo (vaidina akt. Tae-hyun Cha) dažnai įsivelia į keistas istorijas.

Kartą važiuodamas namo traukinio perone jis pamato be galo girtą merginą, balansuojančią ant perono krašto. Ne todėl, kad jai nusibodo gyventi, o todėl, kad ji beprotiškai girta. Bandydamas apsaugoti gražuolę nuo mirties vaikinas nustumia ją nuo perono krašto ir štai taip Ji-hyun Jun (vaidina akt. Gianna Jun) įsiveržia į jo gyvenimą, kuriame įveda savo tvarką. Mergina yra viena tų, kurias vadina velnio neštomis ir pamestomis. Ji – tikras viesulas ir, iš pirmo žvilgsnio, visiška Kyun-woo priešingybė. Ji-hyun nevengia muštynių ir nuolat verčia Kyun-woo daryti jam nepriimtinus dalykus. Jos mėgstamiausia frazė „tau negyventi!“, po kurios dažniausiai seka smūgis per veidą. Vargšą Kyun-woo dabar muša ne tik mama, tačiau ir naujoji jo draugė, rašanti kraują siaubingus stingdančius scenarijus, kuriuos vaikinas priverstas skaityti.
Matyt priešingybės iš tiesų traukia, nes tarp jaunuolių užsimezga draugystė. Ji-hyun verčia Kyun-woo avėti aukštakulnius ir skolinti jai savo sportbačius, kautis su ja mediniais kardais ir rodyti jai dėmesį matant draugėms. Ji nevengia paauklėti gatvės praeivius, traukinyje trinktelėti nepažįstamam vaikinui ar apibarti kelyje sutiktą žmogų. Vargšeliui Kyun-woo dažnai tenka atsiprašinėti dėl savo merginos elgesio, užglaistyti pridarytus rūpesčius ar tiesiog sėdėti ir raudonuoti dėl jos elgesio.

Tačiau gal visa tai tik Ji-hyun kaukė, slepianti jos mylinčią širdį ir jautrią sielą? Ar pavyks Kyun-woo atrasti kelią į sijonuoto velnio širdį?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija, Drama, Romantinis

Metai: 2001

Šalis: South Korea

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 8.043 790
  • 7.6183 174
  • 10
  • 3
Vartotojų įvertinimas
10 3
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. DeivisA 30 balandžio 2020 21:56
    1. 0
    tobulas...