Pagrindinis / Animacija / Manu. Gimęs skraidyti
Manu. Gimęs skraidyti
Žiūrėti online
 • Pažymėti
28-08-2020

Manu. Gimęs skraidyti Manou the Swift

Vieną gražią pavasario dieną viename žuvėdrų lizde, įsikūrusiame aukštai ant jūros kranto stūksančioje uoloje, iš kiaušinio prasikalė paukščiukas. Tėveliai jį pavadino Manu. Paukščiukas augo, tvirtai tikėdamas, kad yra žuvėdra – kaip ir jo tėvai, broliai ir seserys bei visi aplink gyvenantys paukščiai. Tačiau žuvėdrų jaunikliams ėmus mokytis skraidymo, žvejybos ir kitų žuvėdriškų paslapčių, pamažu paaiškėja, kad Manu yra ne toks kaip kiti. O jei kalbant tiksliau – visai ne žuvėdra, o čiurlys.

Nors jo įtėviai ir toliau jį myli kaip savo sūnų, o brolis Lukas tiesiog dievina, po vieno nemalonaus nutikimo Manu palieka namus. Nepritapęs prie žuvėdrų, tačiau neturintis draugų ir čiurlių tarpe, paukščiukas jaučiasi vienišas ir apleistas. Kol vieną dieną susipažįsta su dar keistesniu už save paukščiu, vardu Parsivalis. Netrukus Manu gyvenime atsiranda ir dar pora bičiulių, o didžiausias stebuklas nutinka, kai Manu susipažįsta su žavinga čiurlyte Kalifa.

Gyvenimas gražėja, tačiau jį aptemdo netikėtos nelaimės. Žuvėdroms grėsmę kelia didžiulė audra, o čiurliai negali susitvarkyti su jų kiaušinius vagiančiomis žiurkėmis. Šaunusis Manu, pasitelkęs geriausius ir čiurlių, ir žuvėdrų triukus, kartu su ištikimais bičiuliais stoja į kovą. Drąsus kaip žuvėdra ir išradingas lyg čiurlys Manu parodys, kad svarbiausia paukščiui – ne išvaizda, o drąsi širdis.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacija, Nuotykių, Komedija

Metai: 2019

Šalis: Germany

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 5.4726
 • 5.6481 621
 • 36
 • 4
Vartotojų įvertinimas
36 4
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas 29 rugpjūčio 2020 22:04
  1. 0
  labai prasti atsiliepimai-nzn ar ziureti
 2. pupsea 29 rugpjūčio 2020 15:23
  1. 0
  labai linksmas ir su puikia mintimi filmukas :)