Pagrindinis / Filmai / Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis
Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

31-08-2020

Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis Train to Busan 2

Prieš ketverius metus Korėjos pusiasalį nusiaubęs klaikus virusas daugumą žmonių pavertė zombiais. Ištrūkti iš nelaimės zonos pavyko tik nedaugeliui. Korėjiečių jūrų pėstininkų kapitonas Jung-seokas (aktorius Dong-Won Gang) yra vienas iš laimingųjų, pabėgusių į Honkongą.
Dabar karys gauna užduotį su dar trim kolegomis sugrįžti į nuniokotą Korėją ir iš jos parvaryti apleistą šarvuotą sunkvežimį, kuriame palikti 20 mln. dolerių. Kruopščiai parengtoje operacijoje negali būti jokių klaidų ir nesklandumų. Tačiau tokiomis aplinkybėmis nesklandumų išvengti nepavyks.

Pirmoji operacijos dalis pavyksta pagal planą – Jung-seokas su savo grupele aptinka sunkvežimį, patys tuo tarpu išvengdami Korėjoje karaliaujančių zombių. Tačiau juos pastebi kai kas, keliantis ne mažesnį pavojų. Pasirodo, Korėjoje yra išlikusių žmonių, o kai kurie jų susibūrė į savanoriškus karinius būrius. Vienas toks būrys užpuola Jung-seoko grupelę, o mūšio garsai privilioja ir zombius.

Dabar kapitonui teks pasitelkti visą savo patirtį ir sugebėjimus, kad ištrūktų iš dvigubos apsiausties, įvykdytų užduotį ir saugiai sugrįžtų į viruso nepaliestą žemę.

Filmas „Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ yra itin sėkmingos 2016 m. korėjiečių juostos „Traukinys į Busaną“ tęsinys, užbaigiantis režisieriaus Yeon Sang-ho zombių trilogiją, kurią tais pačiais 2016-aisiais pradėjo animacinė juosta „Seulo stotis“. „Traukinys į Busaną“ tapo vienu sėkmingiausių visų laikų Korėjos filmų, buvo demonstruotas daugiau nei 160-yje pasaulio šalių ir jau dabar yra laikomas korėjiečių zombių filmų klasika.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Siaubo, Trileris

Metai: 2020

Šalis: South Korea

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.511 772
 • 5.5652 705
 • 128
 • 35
Vartotojų įvertinimas
128 35
KOMENTARAI 17
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. pifazz1 12 spalio 2020 10:17
  1. +1
  Siaubo filmas, kuris išvis neturi siaubo elementų. Kiekvienas turi savo skonį, bet žmonės kurie sako super, geriausias filmas ir panašiai.. tai jūs gal filmų mažai matę? Vaidyba prasta, turi daug loginių scenarijaus trūkumų, nekalbu apie, kai kurių veikėjų gabumus..tikrai, kaip ir greiti ir įsiutę (tik iš blogosios pusės), pabaiga ištęsta, su zombiais scenų irgi ne tiek jau daug. Pirma dalis nebuvo kažkas wow, bet tikrai buvo galima žiūrėti, šita..LAIKO GAIŠIMAS. 5.5 IMDB vertinimas yra labai jau dosnus, duočiau kokius 3-4 ne daugiau. Dažniausiai neesu kritiškas filmams, bet šitas..geriau per langą būčiau žiūrėjęs į pravažiuojančias ar kamštyje stovinčias mašinas..
  1. pifuzz1yourGhost 17 spalio 2020 23:03
   1. -1
   Tai žiūrėk pro tą langą, filmas yra geras, nes efektai yra visiškai kitoki nei amerikietiškuose filmuose, veiksmai kuriuos atlieka nesikartoja kituose filmuose, jeigu tau nėra jumpscare tai nereiškia, kad filmas blogas, o pirma dalis tikrai buvo gera ir įdomi ir tai sulaikė antros dalies, jeigu tau visi filmai turi būti tik su jampscare tai ir žiūrek amerikietiškus filmus toliau

   Siaip tai pirma dalis buvo gera visais aspektais, zombiais, idomia istorija, buvai prikaustytas prie ekrano, cia kaip ir mokykloje, kol nekreipsi demesio tol nebus idomu, jeigu ziurejai filma tikrai kaip pridera, butu tave itrauke, ypac po to kokia gera buvo pirma dalis, tikiu, kad daugelis tikejosi pirmos pratesimo, bet gavom geriau, pamatem kaip pasaulis zengia tolyn, beveik pamirse apie ta iviky ir apleide ta sala, 5.5 ivertinimas nera geriausias, bet nevisada filmai atitinka kritiku ivertinimus, kaip ir minejau daug kas tikejosi pratesimo, todel manau, kad ivertinimas toks nes kritikai tikejosi pratesimo, todel didziaja dali filmo ziurejo i kazka nesuprantamo, bet ziurint si filma kino teatre ir namie tikrai galiu pasakyti, kad nei po vieno perziurejimo nesuprastejo mano nuomone apie ji, mano vienintele kritika siam filmui yra anglu kalba, ji buvo visiskai nebutina ir butent pradzia nuteike ziurova blogai, lyg tai blogas aktoriu pasirinkimas, bet tai rezisuros klaida, pasirinkti anglu kalba koreietiskam filme, geros dienos eilinis xujovas kritike kuriam daro itaka filmu ivertinimai kuriu dazniausiai eiliniai nesupranta
   1. pifazz1 19 spalio 2020 09:51
    1. +1
    Skaityk iš naujo komentarą. Filmas blogas dėl vaidybos, scenarijaus, loginių klaidų, kai kur ištęstos dramos. JumpScare nebūvimas, ne esmė ir išmok rašyti, jei vartoji angliškus terminus. Mano vertinimas paremtas mano nuomone, o ne imdb reitingais. Pasiskaityk kritikų verinimą, filmas tiesiog nėra geras. Man azijietiški filmai patinka ir net labai, taip, kad nesprink tulžim. Kaip ir sakiau, pirma dalis buvo geresnė, ne stebūklas, bet bent jau negaila buvo sugaišto laiko žiūrint.

    Taip, kad žiūrėk, ką tu nori, savo laiko nesąmoningiem filmam gaišti nenoriu. Turėk savo nuomonę, aš liksiu prie savo, kad filmas yra laiko gaišimas.
 2. kopustas 13 rugsėjo 2020 01:09
  1. -1
  korea ant filmu atsigavus!
  1. pifazz1 12 spalio 2020 10:19
   1. -1
   Bendrai Azijos šalys kuria neblogus filmus, dažniausia netradicinėm pabaigom ir stiliais. Mes vakariečiai neesam prie tokių pratę. Bet po šito filmo sakyčiau atvirkčiai tavo komentraui.
 3. are 9 rugsėjo 2020 01:01
  1. -1
  greiti ir isiute su zombiais :)
 4. Orestas2000 8 rugsėjo 2020 23:10
  1. -1
  Pirmą dalis buvo geresnė bet ir ši nebloga tik nervino keli dalykai šioje serijoje pirmas tai veiksmo scenos mašinos tos lenktynės buvo kaip iš kompiuterinio žaidimo iracdau gerų filmų su spec efektais kur netrodo kaip kompiuterinis žaidimas antras dalykas tai pabaiga per daug ištęstas per daug pabaigoje tos dramaturgijos gal dešimt minučių stovi ir neapsisprendžia ką daryti eit sraigtasparnį ar bėk gelbėti moters tai labai nervino bet seip 8/10
 5. Anaqxal 5 rugsėjo 2020 00:04
  1. -1
  Man šis filmas labai patiko už pirmą dalį .Super filmas!!
 6. Gidas 4 rugsėjo 2020 22:39
  1. -1
  Fylmas vienu zodz. Zebo!!!
 7. juozas 2 rugsėjo 2020 22:50
  1. 0
  tragedija jo majo
 8. Ugnius 2 rugsėjo 2020 22:28
  1. -1
  Vienas mano geriausiu matytu filmu! Kaip kas drista sakyt cia prastai? Miljona sykiu geresne negu pirma dalis!!
 9. big e 1 rugsėjo 2020 19:33
  1. 0
  nu filmas sulyginus su pirma dalimi kaip diena ir naktis. pirma daug gersene. bet paziureti verta vistiek :)
 10. Jurate 1 rugsėjo 2020 16:58
  1. -1
  Labai geras vertas dėmesio!!!!