Pagrindinis / Filmai / Jūsų Vincentas
Jūsų Vincentas
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

26-09-2020

Jūsų Vincentas Loving Vincent

Praėjus metams po dailininko Vincento Van Gogho mirties, vienintelis tikras jo draugas paštininkas Arleso su detektyvu sūnumi rūpinasi, kad paskutinis nusižudžiusio menininko laiškas būtų pristatytas į vietą. Lenkų ir britų tandemas rekonstravo sudėtingą ir painią paslaptį bei ištyrinėjo, kas galėjo nutikti paskutiniais Van Gogho gyvenimo mėnesiais.

125 dailininkams prireikė net 7 metų, kad nutapytų 65 tūkst. filmo kadrų ir atgaivintų Van Gogho paveikslus. Susipažinsite su jo artimiausiais žmonėmis, mėgstamiausiomis vietomis, o viename žymiausių paveikslų įamžinta gandais apipinta istorija apie nusipjautą ausies galiuką. Svarstoma, kad būtent šis nutikimas tapo menininko pabaigos pradžia.

„Neįtikėtinai gražus pažangiausios animacijos, dailės ir meno kūrinys, dideliame ekrane atrodantis lyg paties Van Gogho nutapytas paveikslas. Tik per asmenine patirtimi paženklintą kūrybą įmanoma bent kiek pažinti ir suprasti legendinį dailininką.“ (E. Pukšta)

Juosta nominuota "Oskarui" animacinių filmų kategorijoje. Kiti 22 laimėjimai bei 51 nominacija įvairiuose kino festivaliuose.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacinis, Biografinis, Kriminalinis

Metai: 2017

Šalis: UK, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.848 752
  • 8.17928 500
  • 12
  • 5
Vartotojų įvertinimas
12 5
Neveikia Filmux.net ar grotuvas? Pagalba
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.