Pagrindinis / Filmai / Valdžia
Valdžia
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

9-10-2020

Valdžia Vice

„Valdžia“ nušviečia įtakingiausio viceprezidento JAV istorijoje, Dick Cheney (akt. Christian Bale) istoriją. Pasaulį valdant pažintims ir pinigams, vienas žmogus savo rankose gali sutelkti beribę valdžią. Gebėjimas įtikinti, aštrus protas ir galimybė naudotis įslaptinta informacija leido jam tapti galingu Baltųjų rūmų lėlininku, šešėlyje perrašančiu pasaulio istoriją... Padirbėjęs George Bush vyresniojo, Richard Nixon ir Gerald Ford administracijoje, 2001-aisiais valdžios ištroškęs politikas ėmėsi darbo kaip George Bush jaunesniojo dešinioji ranka, valdanti prezidentą. Pertvarkęs politinę JAV sistemą, aktyviai pasisakęs už karą Irake, Dick Cheney netruko tapti įtakingiausia, daugiausiai valdžios savo rankose sutelkusia ir gyventojų labiausiai nekenčiama politine persona JAV istorijoje.

Drąsus, akiplėšiškas, juodojo humoro elementais prisodrintas filmas nušviečia viceprezidento kilimą ir nuopuolį, istorijai pasitelkdamas garsiausius šiandienos aktorius - Christian Bale, Steve Carell, Amy Adams ir Sam Rockwell. „Valdžia“ pelnė net 6 nominacijas Auksiniam gaubliui, „The Hollywood Reporter“ juostą vadina geriausiu metų filmu, o prodiusuoti ją ėmėsi pats Brad Pitt. Kino kritikų teigimu, vardan vaidmens 20 kilogramų priaugusiam ir stulbinamai Dick Cheney kalbėseną bei manieras atkartojančiam aktoriui Christian Bale prognozuojamas antrasis jo karjeros Oskaras.

Valdžios dalybos, akiplėšiškos politikų linksmybės Baltuosiuose rūmuose ir slapti sandėriai, neturėję išlįsti viešumon, skandalingoje biografinėje komedijoje „Valdžia“.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija, Drama, Biografinis

Metai: 2018

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 7.2114 737
 • 7.07145 323
 • 21
 • 4
Vartotojų įvertinimas
21 4
Neveikia Filmux.net ar grotuvas? Pagalba
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Nežinomas 26 spalio 2020 11:17
  1. 0
  Aš šitą filmą žiūrėjau ir manau, kad jie padarė nuostabų darbą apibūdinant šį filmą tai man šis filmas yra 10/10 tik vienas dalykas kai žiūrėjau tą filmą aš visada išskrisdavau kažkur padebesiais ir nevisai matydavau to filmo tai čia tik mano proto kaltė, o filmą aš dabaigiau ir žiūrėjau išvis labai labai ilgai keletą valandų iki vakaro
 2. Orestas2000 20 spalio 2020 21:23
  1. 0
  Pasakysiu tik keletą sakinių .
  1. Gera istorijos pamoka mokiloje ?
  2. Puikus vaidibinis dokumentinis filmas
  3. Filmas niekiek nenuobodu priešingai itraukentis ir linksmas
  4 . Aktoriai darbą puikiai atliko grimas puikus galėjo laimėti šis filmas Oskarą kaip geriausio metų filmo.
  5 . Su Christian bale yra dar vienas geras filmas tikrais įvykiais paremtas Fordas prieš gerai pažiūrėjus geras filmas .
  6patariu visiems pažiūrėti ši filmą tikrai nenusiviosite žinoma filmas kitoniskas bet užtat labai itraukentis ir linksmas 10/10
 3. Zarinas_Zarinavicicius 14 spalio 2020 22:14
  1. 0
  Čia toks filmas, kur arba politikos mėgėjams, arba Christian Bale gerbėjams. Vien dėl jo vaidybos ir pokyčių vaidmeniui.