Pagrindinis / Filmai / Dramos / Bėgantis paskui aitvarą

Bėgantis paskui aitvarą

The Kite Runner
Žiūrėti
Treileris
Pridėti
  1. 0
  2. 6
Įvertinimas
7.6 7.393 2007 Drama
Po daugybės metų, praleistų toli nuo tėvynės saulėtoje Amerikos Kalifornijos valstijoje, Amiras (akt. K. Abdalla) sugrįžta į gimtąjį Afganistaną. Jį parveda kaltė. Bičiulio Hassano sūnus pateko į bėdą, ir Amiras negali ištarti „Ne“. Priežasčių, kodėl jis negali atsisakyti padėti, yra daugybė, tačiau svarbiausia - sąžinė.
Kažkada, dar vaikystėje, Amiras gyveno turtinguose tėvų namuose Kabulo priemiestyje. Vienas iš tarnų turėjo maždaug tokio pat amžiaus sūnų, vardu Hassanas. Vaikai susidraugavo, kartu augo, žaidė, skraidino spalvotus aitvarus... Ir vieną dieną Amiras išdavė savo draugą. Ši išdavystė po daugelio metų priverčia Amirą sugrįžti namo ir pabandyti išpirkti savo kaltę.
Tolimojo Afganistano kasdienybė ir sunkus, šalies ribų nepripažįstantis kaltės jausmas. „Aitvarų laidytojas“ – tai gili ir jautri juosta apie draugystę, gyvenimą keičiančias klaidas ir išperkančią meilę, pastatyta pagal afganų kilmės rašytojo Khaledo Hosseini to paties pavadinimo bestselerį.

Filmas nominuotas "Oskarui" už garso takelį (Alberto Iglesias). Kiti 4 laimėjimai bei 17 nominacijų įvairiuose kino festivaliuose.
Režisierius:
Aktoriai:
Šalis:
China, USA
Kalba:
Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Komentarai
  1. irvingasv
    21 vasario 2017 22:47
    Nemėgstu žiūreti dramos žanro filmų, tačiau šis paliko dideli įspūdi, tad dedu šį filmą į savo top 10 filmų sarašą !!! Tikrai verta peržiūrėti bent kartą !
komentarą
Taisyklės