Pagrindinis / Filmai / Veiksmo / Nepavykęs sandėris
Nepavykęs sandėris
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 22-08-2014

Nepavykęs sandėris Belly Of The Beast

Jis visada vilki juodai, ir pripažįsta tik italų dizainerių rūbus. Nuo septynerių metų jis mokėsi karate meno subtilybių. Jis – prisiekęs budizmo šalininkas, kuris kasdien medituoja ir studijuoja Rytų išmintį. Kas jis? Aktyvūs kovinių filmų fanai puikiai žino, kad tai Stevenas Seagalas - populiarus aktorius ir prodiuseris. Kritikai vieningai teigia, kad jo kovų stilius visiškai skiriasi nuo tokių veiksmo filmų žvaigždžių kaip Bruce Lee, Chuch Norris ar Jean-Claude Van Damme. Stevenas Seagalas labiausiai mėgsta Aikido stilių, kurį tobulina nuo ankstyvos jaunystės.
Šiame filme aktorius vaidina buvusį slaptąjį JAV žvalgybos agentą Džeiką Huperį, atvykusį į Tailandą ieškoti savo dukters Džesikos, kurią pagrobė vietos mafija. Egzotiškoje šalyje atostogaujančią merginą ir jos draugę užpuola ir įkalina ginkluota smogikų grupuotė. Nors tyrimą vykdo ir oficialiosios pajėgos, Džeikas puikiai žino, kad dukters likimo į svetimas rankas jis neatiduos. Jis puikiai pažįsta Tailandą – sekso turizmo ir prievartos šalį, kurioje prieš dešimt metų jam teko dirbti. Čia Huperio laukia ištikimas bičiulis, budistų vienuolyne gyvenantis Suntis. Kažkada Džeikas išgelbėjo jam gyvybę, tad dabar Suntis pasiryžęs grąžinti skolą ir pagelbėti draugui ne tik maldomis, bet ir konkrečiais darbais. Jis atsisako savo įžadų ir padeda atvykėliui iš Amerikos rasti kelią pas įkalintą dukterį.Koviniai juostos epizodai labai toli nuo realybės - specialiųjų efektų grožis ir stulbinanti veiksmo scenų choreografija pakerės ne tik kiekvieną žanro gerbėją, bet ir atsitiktinai televizorių įsijungusį žiūrovą. Tai tikras mirties ir keršto tango oranžinių vienuolių abitų ir pusnuogių Azijos gražuolių fone.
Daugiau

Režisierius: Siu-Tung Ching

Aktoriai: Steven Seagal, Byron Mann, Monica Lo, Tom Wu, Sara Malakul Lane, Patrick Robinson, Vincent Riotta, Norman Veeratum, Elidh MacQueen, Chau Siu Tung, Kevork Malikyan, Pongpat Wachirabunjong, Alastair Vardy, Andy Adam, Shahkrit Yamnarm ...

Žanras: Veiksmo

Metai: 2003

Šalis: Hong Kong, Canada, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 4.75 393
  • 5.564933
  • 2
  • 0
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Loading...