Pagrindinis / Filmai / Operacija Argo
Operacija Argo
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 10-05-2015

Operacija Argo Argo

Tikrus įvykius atkuriantis dramatiškas trileris „Argo" pasakoja apie 1980 m. Irano įkaitų krizės metu įvykdytą įspūdingą šešių amerikiečių gelbėjimo operaciją ir slaptą CŽV bei Holivudo rolę joje.

Diplomatinio incidento tarp Irano ir JAV metu islamistų kovotojai šturmuoja JAV ambasadą Teherane ir įkaitais paima 52 amerikiečius. Pasinaudojus kilusiu chaosu, šešiems amerikiečiams pavyksta pasprukti ir preiglobstį rasti Kanados ambasadoriaus Ken'o Taylor'o namuose.

Suprasdamos, kad anksčiau ar vėliau bėgliai visgi bus surasti ir, greičiausiai, nužudyti, Kanados ir JAV vyriausybės pagalbos kreipiasi į CŽV, kuri savo ruožtu šią sudėtingą operaciją paveda savo labiausiai patyrusiam įkaitų išlaisvinimo specialistui agentui Tony Mendez'ui.

Šis pasiūlo neįtikėtiną planą, kaip minėtus šešis amerikiečius saugiai išgabenti iš šalies - apsimesti kino kūrėjų komanda, tvirtinančia, kad Iranas su savo kalnais ir druskos ežerais yra ideali vieta fantastikos filmui „Argo", filmuojamam vienai Holivudo kino studijai.

Filmas 2013-aisiais nominuotas 7 "Oskarams", pelnė 3 - tame tarpe ir kaip geriausias metų filmas bei už geriausią scenarijų, o Ben Affleck'as apdovanotas "Auksiniu Gaubliu" kaip geriausias metų režisierius. Kiti 92 laimėjimai bei 120 nominacijų įvairiuose kino festivaliuose.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Trileris, Drama

Metai: 2012

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.7522 012
 • 7.51789 293
 • 2
 • 0
Vartotojų įvertinimas
2 0
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 20 sausio 2020 12:26
  1. -1
  Galbūt geriausias Afleko filmas.
  Kaip aktoriaus ir kaip režisieriaus.
  2013 m. Oskaruose buvo pilni su karu susijusių filmų.
 2. dirty grandpa 7 birželio 2017 13:34
  1. 0
  Labai geras filmas-kas megsta tikrais ivykiais paremtus nenuobodzius politinius trilerius