Pagrindinis / Serialai / Įvykis
Įvykis
Žiūrėti online
  • Pažymėti
WEBDL 1-08-2014

Įvykis (1 Sezonas) The Event (Season 1)

„Įvykis“ – intriguojantis, dinamiškas, sąmokslą narpliojantis serialas apie paprastą vaikiną Šoną Volkerį, kuris, besiaiškindamas paslaptingą savo sužadėtinės Leilos dingimą, atsitiktinai ima atskleisti pačią didžiausią JAV istorijos paslaptį.

Šono paieškos išjudins pačių įvairiausių žmonių gyvenimą, tarp jų – ir naujai išrinkto prezidento Elijo Martineso.

Baigiantis Antrajam pasauliniam karui, šiaurės Aliaskoje, prie Brukso kalnagūbrio, sudužo nenustatytos kilmės erdvėlaivis. Nors juo keliavusieji išvaizda buvo panašūs į žmones, galiausiai nustatyta, kad jų kilmė nežemiška. Jų DNR kiek mažiau nei vienu procentu skiriasi nuo žmogaus, o sensta jie kur kas lėčiau. Devyniasdešimt septynis likusius gyvus JAV vyriausybė įkalino prie Inostrankos kalno įrengtoje slaptoje bazėje, prižiūrimoje žvalgybos, mat belaisviai atsisakė atskleisti savo kilmę. Kiti, vadinamieji pabėgėliai, per avariją atsipirkę nesunkiais sužalojimais, spėjo pabėgti ir dabar gyvena tarp žmonių.

Netrukus po inauguracijos apie šią bazę sužinojęs prezidentas Martinesas susitinka su belaisvių vade ir nusprendžia juos paleisti, o apie tai ketina pranešti visam pasauliui, nepaisydamas žvalgybos atstovų prieštaravimų. Šiuos ketinimus tenka atidėti, kai pasikėsinimą jį nužudyti nutraukia žmogiškoms technologijoms neprilygstantis reiškinys. Žvalgybos vadai, patys to nenutuokdami, tyrimui vadovauti paskiria agentą, kuris pats yra ateivis, o tuo metu ateivių gretas drasko prieštaros, kaip į viską reaguoti.

Į šių įvykių sūkurį ir įkliūna Šonas Volkeris, kai jo mergina Leila dingsta kruiziniame laive, keliaujančiame po Karibus jam nespėjus pasipiršti. Jos beieškodamas Šonas pamažu atskleidžia sąmokslą, paskatinusį pasikėsinti į prezidentą.
Daugiau

Režisierius: Nick Wauters

Aktoriai: Jason Ritter, Sarah Roemer, Ian Anthony Dale, Zeljko Ivanek, Blair Underwood, Laura Innes, Taylor Cole, Scott Patterson, Bill Smitrovich, Lisa Vidal, Clifton Collins Jr., Blue Deckert, Sean Carrigan, Roger Bart, Hal Holbrook ...

Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis

Metai: 2010, 2011

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.024 487
  • 7.2644 455
  • 4
  • 6
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.