Malena
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

15-09-2014

Malena Malèna

Filmo veiksmas nukelia į 1941 m. Sicilijos miestelį Castelcutą. Pasaulis skendi kare, o tykioje provincijoje likę vyrai, moterys ir vaikai nuobodžiai leidžia dienas, laukdami žinių iš karo. Rūpintis sunkiai sergančiu tėvu, į Castelcutą atvyksta graži moteris, vardu Malena.

Jai pakanka pasirodyti gatvėje, ir visi kaip vienas miestelio vyrai nebegali atplėšti nuo jos akių, o moterys paleidžia liežuvius ir skleidžia paskalas. Jauna moteris, kurios siekia kiekvienas vyras ir nekenčia kiekviena moteris. Malena žino, jog yra garži ir tuo naudojasi, lengvai erzindama ne tik vyrus, bet ir paauglius.

12-metis Renato, vos pamatęs gatve einančią, lengva suknele vilkinčią Maleną, pirmąkart gyvenime patiria nenusakomus jausmus. Jis pradeda sekti savo svajonių merginą, norėdamas išsiaiškinti, kokia iš tikro yra Malena. Ką tik gavęs dovanų naują dviratį, Renato nori būti laikomas suaugusiu. Pamatęs Maleną, nebesugeba suvaldyti savo šėlstančių hormonų, nors dorai ir nesuvokia, kas vyksta. Renato įsimyli miestelio gražuolę, suaugusią moterį.

Nepaisant 15 metų amžiaus skirtumo, paauglys tiki, kad kada nors "prisivys" Maleną ir galės tapti jos vyru. Tačiau tai neįmanoma jau vien dėl to, kad ji ištekėjusi.

Kai Malenai pranešama, kad jos vyras žuvo Afrikos fronte, moterys slapčia džiūgauja, kad grožis pagaliau nubaustas, o vyrams nušvinta viltis siekti ilgai trokštamos ir pagaliau laisvos moters.

Tuo tarpu Renato kenčia emociškai ir fiziškai kartu su Malena, kurią skaudina netylančios apkalbos, dar labiau paaštrėjusios žuvus mylimam žmogui. Neapykanta užgriūva ir Malenos tėvą, kuris netrukus netenka darbo. O bent vienam vyrui, parodžiusiam nors menkiausią dėmesį Malenai, tenka atlaikyti temperamentingų susivienijusių moteriškių puolimą. Kas laukia Malenos ir kaip klostysis Renato gyvenimas, pamatysite pažiūrėję puikų filmą.

Filmas nominuotas 2 "Oskarams". Kiti 6 laimėjimai bei 16 nominacijų įvairiuose kino festivaliuose. Garso takelį juostai sukūrė garsusis Ennio Morricone. Už jį gavo "Oskaro" nominaciją.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2000

Šalis: Italy, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.574 058
 • 7.81455 161
 • 22,5
 • -2,5
Vartotojų įvertinimas
22,5 -2,5
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Jo 29 gegužės 2018 00:02
  1. 0
  Geras filmas kartas nuo karto pažiūriu. Dauguma vaikinų yra šitą jausmą išgyvenę, paauglystėje. filmas super Monika kaip visada superinė.
  1. Kebabdeletus 30 spalio 2018 11:40
   1. 0
   Dauguma* Pauglystėje*
 2. Ja-Ja 20 rugpjūčio 2017 18:43
  1. 0
  Ai, toks lengvas, itališko stiliaus filmas, žiūrėt galima.
  1. Siuzi 26 gegužės 2018 11:58
   1. +1
   Jei lengvai galima i Monica Bellucci ziuret, tada jau nezinau :D