Pagrindinis / Filmai / Komedijos / Devyni jardai
Devyni jardai
Žiūrėti online
  • Pažymėti
DVDRip 16-09-2014

Devyni jardai The Whole Nine Yards

Dantistas Nikolas "Ozas” Ozeranskis (Matthew Perry) gyvena ramiausioje pasaulio vietoje – Monrealio priemiestyje. Jis visais atžvilgiais normalus vyrukas – na, gal išskyrus tuo, jog maniakiškai mėgsta blizginti dantis…
Deja, amerikietis Nikolas absoliučiai netinka į poras savo temperamentingai, atkakliai ir beatodairiškai žmonai Sofi (Rosanna Arquette), dėl kurios net atsikraustė gyventi į Kanadą. Tačiau kas galėtų patikėti, jog mūsų herojaus žmonelė nekenčia taip smarkiai, jog mielai jį nudėtų?
Lyg tyčia, į priemiestį atsikrausto naujas kaimynas – pagarsėjęs Čikagos gangsteris Džimas "Tulpinis” Tadeskis (Bruce Willis). Nikolas – šokiruotas, jo žmona – susižavėjusi. Bet ne – Sofi nežada samdyti Tadeskio "pašalinti” savo vyrą, juk jis – žinomas "žudikas aristokratas”. Užtat ji įkalbės Nikolą, kad šis vyktų į Čikagą ir praneštų vietiniams mafioziams, kur slepiasi garsusis "kileris” – jie su Tadeskiu turi savų sąskaitų… O vyrukai, kurie apie savo kaimynus ir jų priešus žino per daug, retai lieka gyvi.
Bet Čikagoje reikalai staiga įsisuka į nebesustabdomą karuselę. Per juodaodį galiūną patikėtinį (Michael Clarke Duncan) Nikolas ne itin maloniai pristatomas mafijos bosui Janiu Gogolaku (Kevin Pollak), kuris akimirksniu jėga įtraukia "per daug” žinantį dantistą į organizuojamą jo kaimyno Tadeskio namo "desanto” akciją. Tiesa, Nikolas spėja artimai susidraugauti su Sintija (Natasha Henstridge) – nuostabia moterimi, kuri yra… Džimo "Tulpinio” Tadeskio žmona!
Daugiau

Režisierius: Jonathan Lynn

Aktoriai: Bruce Willis, Matthew Perry, Rosanna Arquette, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Amanda Peet, Kevin Pollak, Harland Williams ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis, Nuotykių

Metai: 2000

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.7100 118
  • 7.70579 449
  • 5,5
  • -3,5
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. ricerdune90 18 liepos 2018 19:46
    1. 0
    Gera komedija, verta demesio