Pagrindinis / Filmai / Mačetė žudo
Mačetė žudo
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 22-11-2015

Mačetė žudo Machete Kills

Nuimtas nuo egzekucijos kilpoje, paviliotas negarbingai avantiūrai, šaltakraujiškai išduotas, paliktas mirčiai Mačetė prisikelia ir grįžta stropiai atkeršyti niekingiems gudročiams. Mačetė yra sutvertas nesigailėti. Mačetė nieko nebijo. Mačetė turi daug šaudančių ginklų ir aštrią mačetę. Mačetė myli moteris su pilnais apvalumais. Mačetė nesiuntinėja pigių sms'ų. Mačetė mėgsta kapoti, spardyti, pjaustyti ir žudyti. Geriau nenervinti Mačetės.

Žmogaus-orkestro principu dirbančio režisieriaus, scenarijaus autoriaus, operatoriaus, montažo režisieriaus, kompozitoriaus Roberto Rodriguezo trileris "Mačetė" užtaisė pistoletus, apnuogino papus, pasigalando kardus, prisikvietė ypatingų blogiukų ir atidarė naują tobulo keršto atrakciją. Grėsmę užuodęs JAV Prezidentas (Carloso Estevezo pseudonimu prisistatantis skandalingasis aktorius Charlie Sheenas) paslapčia pasamdo nenugalabyjamą meksikiečių superherojų Mačetę (aktorius Danny Trejo) pavojingai misijai, kurios nesugebėtų atlikti nė vienas mirtingasis. Bebaimiui kileriui teks sustabdyti išprotėjusį revoliucionierių, ekscentrišką milijardierių ir nelegalių ginklų prekeivį Liuterį Vozą (aktorius Melas Gibsonas), kuriam susišvietė protas įvelti į kosminį karą visą apskritą pasaulį ir paleisti raketą anksčiau už šiaurės korėjiečius.

Charizmatiškasis Danny Trejo, vienaakė Michele Rodriguez su pistoletu ir šortais, šelmiškai ištvirkusi mis Amber Heard su padidintais papais, paslaptingai užsislapstinusi Jessica Alba su policininkės uniforma, aistringai įkaitusi Sofia Vergara su sprogstančiais papais, chameleoniškai dainingoji Lady Gaga su peruku, vilko kailiniais ir šaudomuoju agregatu, gundančiai subrendusi "Šnipų vaikučių" agentė Alexa Vega su seksualiu bikiniu ir specialiu pistoletu, gerai pažįstamas Antonio Banderas su ūsais ir skrybėle, Cuba Goodingas jaunesnysis su kauke, Melas Gibsonas su samurajaus kardu ir pirmą (vienintelį) kartą gimimo metrikose įrašytą vardą išduodantis Charlie Sheenas išspardyti užpakalius pasiruošusio JAV Prezidento vaidmenyje. Nepriimkite rimtai stilizuotų skerdynių ir geriau patylėkite, jei grindhauzo pramogų trileris nepatiks, nes Mačetė dar sugrįš ir vėl žudys! Ir jo niekas nesustabdys!
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Trileris, Kriminalinis, Veiksmo

Metai: 2013

Šalis: Russia, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.667 190
 • 5.72929 768
 • 8
 • 3
Vartotojų įvertinimas
8 3
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Mindiens 21 liepos 2018 17:03
  1. 0
  Visos parodijos nesveikos. Tai balsuojam .I.
 2. Astronomas 19 kovo 2018 21:54
  1. 0
  Žiurėjau tik kad pamatyt Elon Musk :D
 3. zivilenko 23 lapkričio 2015 22:38
  1. 0
  Tikėjausi daugiau, ne veiksmas, bet į komediją panašu.