Ką daryti, jei Jūsų interneto tiekėjas blokuoja Filmux? jungtis per IP: 5.45.74.169

Pagrindinis / Filmai / Komedijos / Mergina iš Džersio
Mergina iš Džersio
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BRRip 24-09-2014

Mergina iš Džersio Jersey girl

Šiek tiek kitoks nei įprasta režisieriaus Kevino Smitho ("Džėjaus ir Tyliojo Bobo sugrįžimas", "Dogma", "Klerkai") filmas, kurį jis paskyrė 2003-aisiais mirusiam tėčiui.
Olis Tinkis (akt. Ben Affleck) – žurnalistas, rašantis apie muzikos verslą. Jam tiesiog pavydėtinai sekasi. Jis ką tik vedė savo gyvenimo meilę – Gertrūdą (akt. Jeniffer Lopez), o laiminga pora laukia šeimos pagausėjimo.
Deja, nuostabi pasaka baigiasi staiga ir tragiškai - Olis lieka vienišas tėvas su naujagimiu ant rankų.
Tačiau nelaimės po vieną nevaikšto - Olis netenka darbo ir yra priverstas kraustytis pas tėvą (akt. George Carlin) į Niudžersio priemiestį, kur pats užaugo.
Kelis metus nelaimių prislėgtas vyras negali atsigauti ir pradėti gyventi pilnakraujį gyvenimą. Jo dukrelė Gerti (akt. Raquel Castro) jau paaugusi, o pats Olis dirba visuomeninį darbą kartu su tėvu.
Liūdesy paskendęs vyras negirdi savo dukrytės svajonių. Tačiau žmogus negali visą laiką savęs gailėti, nesiliauti lūdėti ir bėgti nuo gyvenimo kaip Olis. Kartais reikia tiesiog pamiršti tai, kas buvo, ir gyventi dabartimi…
Vieną dieną gyvenimo džiaugsmą praradęs Olis tame pačiame Niudžersio priemiestyje sutinka Maja (akt. Liv Tyler) - atvirą ir geraširdę merginą. Pamažu Majos dėka vyriškis vėl atsiveria meilei.
"Mergina iš Džersio" - tai jauki ir šilta istorija apie mažas vaikų svajones, kuriomis jie gyvena ir apie ne visada mažas aukas, kurioms ryžtasi jų tėvai. Tai puiki vasarinė romantinė komedija apie žmones, darančius tūkstančius mažų kasdieninių sprendimų kelyje į laimę.
Daugiau

Režisierius: Kevin Smith

Aktoriai: Ben Affleck, Liv Tyler, Betty Aberlin, Matt McFarland, Sarah Stafford, Paulie Litt, Christian Fan, Victor Chavez, William Mace ...

Žanras: Komedija, Romantinis

Metai: 2004

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.259 007
 • 7.03333 389
 • 16
 • 2
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Sibile 30 liepos 2019 19:57
  1. 0
  Gražus, vietomis gal net per daug saldus ir vaikiškas filmas. Aktorių vaidyba neypatinga. Filmą vertinčiau ne daugiau kaip 6.
 2. Vaidulyte77 28 sausio 2016 19:56
  1. 0
  puikus filmas :yes: