Pagrindinis / Filmai / Siaubo / Tamsus dangus
Tamsus dangus
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BRRip 25-09-2014

Tamsus dangus Dark Skies

Leisė ir Danielis Baretai (juos vaidina Keri Russell ir Joshas Hamiltonas) su dviem savo mažamečiais sūnumis Džesiu ir Semu gyvena ramų priemiesčio šeimos gyvenimą su savais džiaugsmais ir rūpesčiais. Ir yra laimingi. Kol vieną dieną dangus virš jų galvų ima tamsėti.

Vieną naktį netikėtai atsibudusi Leisė virtuvėje aptinka visišką netvarką: plačiai atidarytos galinės namo durys, taip pat atviras šaldytuvas, o jame buvę produktai išdrabstyti ant grindų. Sutuoktiniai nusprendžia, kad į namus įsilaužė koks nors miško gyvūnas. Keista tik, kad mėsa, buvusi šaldytuve, visiškai nepaliesta. Netrukus keistas naktinis incidentas užmirštamas, tačiau po kelių dienų vėl naktį atsikėlusi Leisė aptinka ant virtuvės stalo, kėdžių, grindų ir spintelių tvarkingai į krūveles sudėliotus konservus ir maisto paketus. Iš karto po to, kitą naktį name įsijungia signalizacija. Visi langai ir durys uždaryti, tuo tarpu saugos tarnybos pultas rodo, kad pro visus namo įėjimus buvo įsilaužta tą pačią akimirką.

Dar po kelių dienų, žaidžiant futbolą su kitais vaikais, Semį netikėtai ištinka katatonijos priepuolis. Keisti ir vis labiau gąsdinantys nutikimai ima dėtis vis dažniau. Pamažu Leisė ir Danielis supranta, kad visi šie keisti nutikimai – toli gražu ne atsitiktinumai. Į jų gyvenimą įsiveržė keista, nepaaiškinama, siaubinga ir destruktyvi jėga.

Tamsia ir niūria atmosfera išsiskyrė jau ir ankstesnės režisieriaus Scotto Stewarto juostos – „Legionas" ir „Kunigas". Tačiau tuose filmuose pagrindinė blogio jėga būdavo daugiau mažiau materiali, nors ir ne visai iš mūsų pasaulio. Tuo tarpu „Tamsiame danguje" siaubo atmosferą kuria blogio jėgų neapčiuopiamumas, nesuprantamumas ir baugi paslaptis. Kai tave pasirenka kelio atgal nebėra.
Daugiau

Režisierius: Scott Stewart

Aktoriai: Keri Russell, Josh Hamilton, Dakota Goyo, Kadan Rockett, J.K. Simmons, L.J. Benet, Rich Hutchman, Myndy Crist, Annie Thurman, Jake Brennan ...

Žanras: Siaubo, Fantastinis, Trileris

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.363 608
 • 6.14221 550
 • 20
 • 2
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. UnknownSuspect 20 gruodžio 2019 00:04
  1. 0
  Linksmas filmas, to tikro siaubo nėra nes čia tik filmas tai nėra tikra.
  1. Zarinas_Zarinavicicius 25 sausio 2020 11:06
   1. 0
   Kaip matom, bent vieną tikrai išgąsdino.
   O siaubo filmas vidutinis.
 2. aferistas1 6 spalio 2018 03:51
  1. +1
  Neblogas toks psichologinis filmas su siaubo elementais. 9 is 10.
 3. filmu spoksius 8 kovo 2018 18:40
  1. 0
  Siurpiai :O :D