Sparnai
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

9-10-2014

Sparnai Planes

Dastis – kuklus darbininkas, uoliai plušantis provincialiame aerodromo ūkyje. Jis – pavyzdingas derliaus laistytojas, gyvenantis svajone nors kartą gyvenime sudalyvauti pasaulinėse greičiausių lėktuvų rungtynėse. Tačiau esti viena mažytė smulkmena – būdamas lėktuvu Dastis paniškai bijo aukščio!

Netikėtai susiklosčius aplinkybėms, Dastis patenka į pasaulinių greičiausių lėktuvų rungtynių atrankos etapą, kuriame yra priverstas ieškoti pagalbos ir išeities iš grėsmingai atrodančios padėties. Provincijos lėktuvėlį globoti imasi išmintingas karinio jūrų laivyno veteranas Škiperis, tikintis neribotomis naujoko galimybėmis.

Tačiau ar net padedamas išmintingo draugo Dastis sugebės nugalėti sparnus pakertančią aukščio baimę, nušluostyti nosį pasaulio čempionui ir užkariauti greičiausių pasaulio lėktuvų Olimpo aukštumas?

Žaismingas ir šiltas animacinis filmas, pristatomas kultinio animacinio filmo „Ratai" kūrėjų, žiūrovams papasakos apie valios stiprybę, draugystę ir tai, jog visų svarbiausia likti savimi.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 5.737 921
 • 6.53410 730
 • 67,5
 • 4,5
Vartotojų įvertinimas
67,5 4,5
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Skydance 30 balandžio 2020 22:54
  1. 0
  Pritariu, nuostabus animacinis filmas. Geras vertimas, idomus personažai. Tradiciniai geri ir blogi veikėjai, kurie nepaliko nuobodaus žiūrėjimo. Laikas neprailgo, o kaip tik prabėgo labai greitai. Rekomenduoju :)
 2. M5uka 29 vasario 2020 21:40
  1. 0
  Tikrai nuostabus animacinis filmas, ypač patiko vertimas Lietuviškai su ( galūnių nukirtinimais ir kitais juokingais pritekstais ) :D Rekomenduoju pažiūrėti.