Pagrindinis / Filmai / Kruvina seserijos paslaptis
Kruvina seserijos paslaptis
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 14-10-2014

Kruvina seserijos paslaptis Sorority Row

Jei mokykloje priklausai brolijai ar seserijai, būk tikras, kad jie tavimi pasirūpins ir apgins tavo garbę. Tai šventa pareiga – visi už vieną, vienas už visus. "Teta Pi" merginos taip pat laikėsi šio principo ir kai išaiškėjo, jog vieną seserijos narę – Megan – apgaudinėja vaikinas, jos nusprendė jį pamokyti.
"Teta Pi" narės sukūrė suktą ir gana žiaurų planą: nusikaltusį vaikiną priversti patikėti, jog jis nužudė Megan, tuomet nugabenti į nuošalią vietovę ir įtikinti jį, jog jis privalo sukapoti jos kūną ir įmesti į ežerą, nes kitaip jam gresia kalėjimas. Taip merginos tikėjosi pagąsdinti ir pamokyti „nusikaltėlį", o po to prisipažinti, jog tai – tik pokštas.

Deja, "Teta Pi" merginų pokštas klaikiai nepasiseka ir Megan žūsta nuo paklaikusio buvusio vaikino rankos. Nelaimingas atsitikimas pribloškia ir išgąsdina seserijos merginas. Nevilties ir šoko akimirką vadeles į rankas paima valdingoji Džesika ir įtikina visa, kad jos privalo nuslėpti Megan mirtį. Tad merginos atsikrato jos kūno ir sutaria, kad niekada niekam apie tai nepasakos.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Siaubo, Trileris

Metai: 2009

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 5.227 035
  • 5.70711 303
  • 10
  • 1
Vartotojų įvertinimas
10 1
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Deividas- 8 sausio 2016 00:35
    1. 0
    [color=#9C0000][center][b]5/10. Filmas toks šiap sau,šiek tiek veiksmo yra, bet šiaip nieko įpatingo nėra . Gale vertimas sugadintas...[/b][/center][/color]