Pagrindinis / Filmai / Svetimi prieš grobuonį 2
Svetimi prieš grobuonį 2
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 23-10-2014

Svetimi prieš grobuonį 2 Aliens vs. Predator: Requiem

Svetimas ar Grobuonis - tokį klausimą sau užduos ne vienas fantastinių filmų mėgėjas, laukdamas jau šešto tęsinio, kur susigrumia dvi legendinės nežemiškos būtybės. Gruodžio 28 dieną pradedamos rodyti juostos "Svetimas prieš Grobuonį 2" režisieriai, broliai Gregas ir Colinas Strause'ai, sako vienodai besižavintys tiek Svetimu, tiek Grobuonimi, tačiau žino, kuri iš anksčiau sukurtų dalių jiems patiko labiausiai. "Man patinka daug dalykų iš visų filmų, tačiau ir man, ir broliui mėgstamiausias yra Ridley'aus Scott "Svetimas". Šitą filmą galiu žiūrėti valandų valandas. "Svetimame" yra daugybė klasika tapusių elementų: greitis, aplinka, grupės dinamika ir, žinoma, ta pažeidžiama moteris, juostos pabaigoje bėganti apsivilkusi tik apatinius rūbus. Tai išties žavus filmas", - savo nuomonę išsakė Gregas Strause'as.

Kartu su broliu kurdamas naują tęsinį, kuriame nežemiškomis būtybėmis paverčiami paprasti Žemės gyventojai, G. Strause'as daug dėmesio skyrė ne tik veiksmui ir efektams, bet žmogiškajam veiksniui. Šiuo atveju geriausiu pavyzdžiu jam buvo antroji dalis "Svetimi". "Šiame filme istorija vystoma ne tik vykdant misiją, bet parodant įdomius, stiprius veikėjus. Būtent dėl to juosta išties patraukia. Stiprūs herojai, žmogiškos pastangos mums buvo vienas iš svarbiausių dalykų kuriant 6 dalį," - apie juostą "Svetimas prieš Grobuonį 2" pasakojo vienas režisierių G. Strause'as.

Filme pasakojama, kaip ateivių laivas sudūžta Žemėje ir žemės gyventojuose pasigyvena šios keistosios būtybės - jie panaudoja žmonių kūną dauginimuisi ir kuria savotišką baimę keliančių keistų padarų armiją. Ją sunaikinti pasiryžusi armijoje tarnaujanti moteris ir brolio aplankyti atvykęs buvęs policininkas.

"Svetimi prieš grobuonį" - tai jau septintas filmas apie kultinę siurrealisto H. R. Gigerio sukurtą fantastinę būtybę Svetimą. Dar 1979 m. pasirodžiusi pirmoji juosta apie tobulą ir pavojingą padarą iš kitos planetos iki šiol jaudina tiek žiūrovus, tiek kino kūrėjus. 2004 m. sukurtame šeštame filme Svetimas susigrūmė su dar vienu legendiniu fantastikos personažu Grobuonimi. Nauja jų kova laukia visai prieš Naujuosius metus startuojančiame filme, kuris, kaip prognozuojama, sulauks didelio prisiekusių Svetimo gerbėjų dėmesio.

Yra vietų be LT įgarsinimo.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Fantastinis

Metai: 2007

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 4.7106 369
 • 5.08325 460
 • 31,5
 • -1,5
Vartotojų įvertinimas
31,5 -1,5
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 23 sausio 2020 13:40
  1. 0
  Man patiko visi visi Alien ir Predators ir jų bendri filmai apskritai.
  Manau tai yra sci-fi / siaubo auksinis palikimas.
  Šis filmas ne išimtis, lygiai toks pat įdomus.
 2. Themercifull 19 lapkričio 2019 21:20
  1. 0
  perfect , visi allien perfect isskyrus paskutinius