Pagrindinis / Filmai / Mumijos sugrįžimas
Mumijos sugrįžimas
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 27-10-2014

Mumijos sugrįžimas The Mummy Returns

1935 m. Londonas. Rikas O`Connellas ir Evelyn jau dešimt metų gyvena susituokę ir laimingi. Jie augina 9-erių metų sūnų Alexą ir vis dar nepamiršta kraupaus susidūrimo su baisiuoju visagaliu Egipto faraonu, kuris buvo išleistas iš mumijos ir sukėlė didžiąsias smėlio audras. Taip jaunoji porelė galėtų ramiai ir gyventi, tačiau idilę sudrumsčia Londono tarptautinio meno muziejaus darbuotojai.

Tarptautinio muziejaus vadovybė nusprendžia surengti senovės Egipto mumijų ekspoziciją. Svarbiausi parodos eksponatai - piktojo žynio Imhotepo ir seksualiosios jo meilužės Anck-Su-Numan likučiai. Ir mumijos antrą kartą atgyja, sukeldamos didžiulę grėsmę visai žmonijai.

Šį kartą Imhotepas žymiai galingesnis nei prieš 10 metų ir nenusiteikęs juokauti. Žynys ir jo amžinoji mylimoji Anck-Su-Numan išsiaiškina, kad Riko ir Evelyn mažasis sūnus gali būti Egipto dievo Isiso reinkarnacija ir nusprendžia berniuką pagrobti.

Tuo metu Afrikoje, dienos šviesą išvysta paslaptingų senovės Egipto ritualų metu gimęs Skorpionų karalius. Naujasis karalius taip pat yra nemirtingas ir net galingesnis už Imphotepą. Jeigu abiem blogio jėgom pavyks susijungti, visa žmonija atsidurs mirtiname pavojuje. Rikas ir Evelyn privalo išgelbėti savo sūnų ir visą žmoniją.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Nuotykių, Veiksmo, Fantastinis

Metai: 2001

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.4284 733
 • 7.44687 944
 • 57,5
 • -6,5
Vartotojų įvertinimas
57,5 -6,5
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 23 sausio 2020 13:21
  1. -2
  Vienas geriausių tęsinių filmų istorijoje.
  Su dar daugiau veiksmo ir dar daugiau Senovinio Egipto, nei pirmoje dalyje.
 2. bondas 20 rugpjūčio 2017 16:48
  1. +2
  Man patiko šitas filmas žiūrėti sunglasses tiek efektu dramos ir viso kito bowtie o kur dar skorpionas, mumija abu dėl sosto valdymo kariu sweat_smile na dar kur aukso dvejų knygų smiling_imp