Pagrindinis / Filmai / Veiksmo / Skorpionų karalius
Skorpionų karalius
Žiūrėti online
  • Pažymėti
BDRip 27-10-2014

Skorpionų karalius The Scorpion King

Legenda apie narsų karį Skorpionų karalių nukelia veiksmą 5000 metų atgal į Egiptą. Liūdnai pagarsėjęs Gomoros miestas, kurį valdo žiaurusis demonų valdovas Memnonas. Siekdamas įsigalėti, jis rezga planus kaip susidoroti su laisvais ir nepaklusniais dykumos gyventojais.

Smėlynuose gyvenančios gentys nusprendžia susivienyti ir stoti į kovą prieš tironą. Genčių vadai nusamdo garsų žudiką - Matejų, kuriam patiki gentis vesti į kovą ir nužudyti Memnoną, bei išlaisvinti šalį nuo apimančios tironijos.

Pradėjęs žygį Skorpionų Karalius netikėtai susiduria su demonų valdovo verge – dieviško grožio aiškiarege Kasandra, kurią, pavergęs visas tautas, tironas žada vesti. Gelbėdama jau suimtą Matejų nuo mirties, seksualioji Kasandra savo valdovui sumeluoja išpranašavusi, kad Skorpionų karalius negali žūti nuo jo rankos.
Daugiau

Režisierius: Chuck Russell

Aktoriai: Dwayne Johnson, Steven Brand, Michael Clarke Duncan, Kelly Hu, Bernard Hill, Grant Heslov, Peter Facinelli, Ralf Moeller, Branscombe Richmond, Roger Rees, Joseph Ruskin, Sherri Howard, Conrad Roberts ...

Žanras: Nuotykių, Veiksmo, Fantastinis

Metai: 2002

Šalis: USA, Germany, Belgium

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 5.5114 540
  • 6.57240 753
  • 20
  • 3
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.