Pagrindinis / Filmai / Trileriai / Eliziejus

Eliziejus

Elysium
Treileris
Pridėti
Žiūrėti
6.6 6.605 2013 Fantastinis, Veiksmo, Trileris, Drama
Turbūt daugelis iš jūsų jau girdėjote apie planuojamą komercinę kelionę į Marsą. Panašu, kad žmonijos svajonė gyventi ne tik Žemėje pamažu ima pildytis. Šis filmas pasakoja apie tai, kas bus, jei svajonė pasirodys besanti ne tokia jau maloni.

2154-ieji metai. Žmonija pasidalijusi į dvi klases: ypač turtingus, gyvenančius kosmoso stotyje „Eliziejus" ir visus kitus, besigrumdančius šiukšlynu virtusioje ir nuo žmonių pertekliaus dūstančioje Žemėje.

Sekretorė Rouds (aktorė Jodie Foster) priklauso pirmajai klasei. Ji pasiryžusi bet kokia kaina išsaugoti esamą padėtį ir apginti „Eliziejų" nuo įsibrovėlių iš apačios. Tuo tarpu Maksas (akt. Mattas Damonas) yra antrosios klasės žemietis, stumiantis savo beviltiškas ir viena į kitą kaip du vandens lašai panašias dienas.

Tačiau aplinkybių įspaustas į kampą, Maksas nebeturi kitos išeities, kaip tik keliauti į kosminę stotį ir pabandyti pakeisti savo likimą. Maksas ryžtasi pavojingai misijai, kuri gali suardyti nusistovėjusį balansą. Vyras iškeliauja į „Eliziejų", kur jo pirmiausia laukia sekeretorė ir jos vadovaujami viskam pasiryžę kariai...
Režisierius:
Aktoriai:
Šalis:
USA
Kalba:
Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Komentarai
 1. Zarinas_Zarinavicicius
  23 sausio 2020 13:10
  Visai neblogas. Tarsi "Aš Robotas" arba "Automata" tęsinys.
  Sudomina praktiškai nuo pat pradžios.
 2. VerQz
  24 rugpjūčio 2018 22:12
  Geras filmas.
 3. ViliuXX
  20 sausio 2018 19:38
  Geras filmas , veiksmo buvo tikrai nemazai
komentarą
Taisyklės