Ledi
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 1-11-2014

Ledi The Lady

Tai biografinė drama apie vieną svarbiausių moterų Birmos istorijoje, apie pasiaukojimą vardan savo tėvynės ir apie šeimos meilę, kuri gali ištverti viską.

Kai Aung San Suu Kyi buvo dveji, jos tėvas išvedė Birmą į nepriklausomybę, bet netrukus buvo nužudytas. Suu Kyi apsigyveno Anglijoje, ištekėjo už rašytojo Maiklo, susilaukė sūnaus. Tačiau motinos liga po daugelio metų privertė moterį grįžti į Birmą, kur visi tebeprisimena jos tėvą.

Supratusi apverktiną savo gimtosios šalies padėtį, Suu Kyi sutinka vadovauti reikalingoms reformoms. Jos partija laimi rinkimus, bet armija nenori pripažinti Kai Aung San Suu Kyi galių. Vardan šalies lyderė aukoja santykius su artimaisiais – šie neįleidžiami į Birmą, o ji dešimtmečiui įkalinama. Vyras su sūnumi už Birmos sienų siekia tarptautinio Suu Kyi pripažinimo, kad ji nebūtų pamiršta ir pražudyta.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis

Metai: 2011

Šalis: France, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.19 529
 • 7.0562 399
 • 3
 • 3
Vartotojų įvertinimas
3 3
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Liveta16 15 balandžio 2017 00:43
  1. +1
  Rekomenduoju tiems, kas yra open-minded ir kas domisi apskritai kitu saliu kulturom ir istorija. Mane labai suzavejo, kadangi viskas paremta tikrais faktais, vienas is geresniu filmu
 2. KietsVyrs 21 gruodžio 2014 23:54
  1. -1
  1/10 pats blogiausias movie