Pagrindinis / Filmai / Viešbutis „Grand Budapest“
Viešbutis „Grand Budapest“
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 7-11-2014

Viešbutis „Grand Budapest“ The Grand Budapest Hotel

Stilinga, šmaikšti ir intelektuali komedija pasakoja prabangaus legendinio Vengrijos viešbučio „Grand Budapest“ intrigas ir paslaptis. Kurios vieną dieną tampa vienu dideliu nuotykiu ir nesibaigiančia, iki ašarų juokinga komedija.

Viešbučio „Grand Budapest“ administratorius Gustavas miega su (beveik) visomis savo klientėmis. Sužino jų paslaptis, saugo jas, o kartais tampa ir turtų paveldėtoju. Prabangus gyvenimas!

Gustavo patikėtinis – jaunasis durininkas, kuriam Gustavas atskleidžia širdį veriančias paslaptis ir moko „gustaviškų“ gyvenimo tiesų. Rodos, jų gyvenimas nuostabus, bet... koks gi prabangus viešbutis be paslaptingų piktadarių ir intrigų.

Netikėtai Budapešto viešbučio ramybę sudrumsčia brangaus Renesanso epochos paveikslo vagystė, tad Gustavas priverstas pasiraitoti išlygintas savo rankoves ir kibti į kovą už garbę.

Žiūrėdami komediją „Viešbutis „Grand Budapest“ juoksis visi, kurie nors vieną dieną praleido viešbutyje.

Viešbutis „Grand Budapest“ – tai naujausias trims „Oskarams“ nominuoto režisieriaus Weso Andersono („Mėnesienos karalystė“, „Kelyje su Daržylingu“, „Tenenbaumų šeima“) darbas.

Tarpukario metų Europos estetika ir mados, užburiantis kompozitoriaus Alexandre Desplat garso takelis (jo kūriniai skamba ir „Mėnesienos karalystėje“), sarkastiški dialogai ir, žinoma, tradiciškai gausus būrys ryškiausių Holivudo žvaigždžių, tapusių nuolatiniais W. Andersono bendražygiais – Bill Murray, Edward Norton, Owen Wilson, Ralph Fiennes, Adrien Brody, Willem Dafoe, Tilda Swinton, Harvey Kietel, Jason Schwartzman, taip pat Jude Law, Saoirse Ronan ir Léa Seydoux.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija

Metai: 2014

Šalis: USA, Germany, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.1598 806
 • 7.867212 344
 • 11
 • 0
Vartotojų įvertinimas
11 0
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 23 sausio 2020 10:07
  1. 0
  Na sudėtingas filmas, mėginta praktiškai viskas.
  Bet apdovanojimų tikrai nusipelnęs.
 2. aferistas1 13 lapkričio 2017 02:47
  1. +1
  Ne komedija, bet toks nuotaikingas detektyvas. Siaip uzskaitau 9 is 10.
 3. vismantas 26 balandžio 2015 15:13
  1. +2
  MOBLIZZ, kaip gali sakyti, kad šitas filmas yra nesąmonė, jeigu tu jo nesupratai? Matomai, visai nežinai žodžio "nesąmonė" reikšmės. Ne kiekvienam suprasti tokius filmus
 4. moblizz 15 vasario 2015 22:21
  1. -3
  neidomus visiskai nesamone