Pagrindinis / Filmai / Gražuolė ir pabaisa
Gražuolė ir pabaisa
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 16-05-2016

Gražuolė ir pabaisa Beauty and the Beast / La belle et la bête

Romantikos kupina „Gražuolė ir pabaisa“ – tai klasikinė meilės istorija, pagardinta kerinčiu prancūzišku žavesiu ir kvapą gniaužiančiais nuotykiais.
Kai gražuolės Belos tėvas pirklys už skolas pakliūna į turtingo atsiskyrėlio, kurį kaimelio bendruomenė vadina Pabaisa, pinkles, jauna mergina ilgai nedvejojusi ryžtasi pasiaukoti – mainais į tėvo laisvę ji atiduoda savąją ir tampa Pabaisos įkaite.

Prabangiuose jo rūmuose kukliai merginai netrūksta beveik nieko – ją puošia prašmatniausiomis suknelėmis, stalai lūžta nuo gardžiausių valgių ir gėrimų, o didingų rūmų erdviuose kambariuose nestinga pramogų, bet gražioji Bela dienų dienas liūdi parimusi prie lango ir ilgisi savo senojo gyvenimo.

Trokšdamas bent kiek išblaškyti merginos liūdesį, Pabaisa pamažu pradeda keistis. Niūrus ir piktas žvėris netrukus tampa rūpestingesniu ir mielesniu. Tačiau jis vis dar – tas pats bjaurus žvėris. Legenda pasakoja, jog jį kadaise užbūrė piktoji ragana ir klastingi kerai bus sunaikinti tik tada, kai mergina nuoširdžiai pamils Pabaisą...

Nuostabūs vaizdai, puikus muzikinis takelis, stipri aktorių komanda (pagrindiniai vaidmenys filme patikėti Vincentui Cassel ir Léa Seydoux), meistriški specialieji efektai ir ne vieną kartą užauginusi jaudinanti istorija, prancūzų režisieriaus Christophe Ganso rankose įgavo naują kvėpavimą ir gyvenimą ir tapo vienu brangiausių visų laikų prancūzų filmų.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Fantastinis, Romantinis

Metai: 2014

Šalis: France, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.416 884
 • 6.52435 657
 • 33
 • 2
Vartotojų įvertinimas
33 2
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gramili 18 balandžio 2018 11:00
  1. 0
  Labai geras. Puiki interpretacija. Man labai patiko.
 2. garfildas 24 gegužės 2017 16:51
  1. 0
  graži pasaka :)
  animacija tapusi filmu :)