Pagrindinis / Filmai / Seks video
Seks video
Žiūrėti online
 • Pažymėti
30-09-2019

Seks video Sex Tape

Anė ir Džėjus (aktoriai Cameron Diaz ir Jason'as Segel'is) vedę jau dešimt metų, susilaukę dviejų vaikų ir iki kaklo panirę į įprastą šeimos rutiną. Pačioje santykių pradžioje jų aistros galėjo pavydėti daugelis, tačiau dabar įžiebti ugnelei reikia naujų, išradingesnių priemonių.

Ištaikiusi progą, kuomet vaikų nėra namuose, porelė nusprendžia paeksperimentuoti ir paįvairinti savo intymųjį gyvenimą. Po neilgų diskusijų apsistojama ties idėja seksualinius eksperimentus nufilmuoti. Žiūrėdama į šį reikalą itin rimtai, porelė išspaudžia net trijų valandų vaizdo įrašą su pačiomis įvairiausiomis pozomis. Laimingi, tačiau visiškai nusivarę nuo koto, Anė ir Džėjus užmiega.

Užmiega visiškai nepagalvoję apie išmaniųjų technologijų galimybes. Prabudus po kelių valandų, Džėjų užgriūva žiauri tiesa. Vyras su siaubu suvokia, kad tik jų akims skirtas namų vaizdelis buvo automatiškai iškeltas į internetinį debesį. Negana to, potencialiai tapo matomas visuose išmaniuosiuose įrenginiuose, susietuose su jų planšetiniu kompiuteriu.

Pakraupę nuo minties, kad jų sekso žaidimai tuoj taps matomi visam pasauliui, porelė išskuba gaudyti savo orgijos įrašo. Naiviai tikėdamiesi, kad pakaks sunaikinti draugams padovanotus iPad'us, sutuoktiniai netrukus suvoks, kad jų užduotis yra kur kas didesnė. Ir labai gali būti, kad apskritai neįgyvendinama.
Daugiau

Režisierius: Jake Kasdan

Aktoriai: Cameron Diaz, Jason Segel, Rob Corddry, Ellie Kemper, Rob Lowe ...

Žanras: Komedija

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 5.1101 810
 • 5.52638 902
 • 53,5
 • 9,5
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 9 sausio 2020 18:25
  1. 0
  Po šio filmo Cameron sustabdė aktorės karjerą.
  Vis dar pamenu, kai kine buvo jo plakatai ir didelės skrajutės.
 2. Lilifilm 10 lapkričio 2019 18:02
  1. 0
  Išties puiki komedija.
  8/10
 3. Kerole 16 vasario 2018 01:55
  1. +3
  Gera komedija :D
 4. zalciai 7 vasario 2016 02:26
  1. -6
  Blogiausias visų laikų filmas. Nesupratau, kurioje vietoje reikėjo juoktis...