Pagrindinis / Filmai / Ranka, verta milijono
Ranka, verta milijono
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BDRip 21-06-2017

Ranka, verta milijono Million Dollar Arm

Deja, agentus užgriūva sunkūs laikai. Visi jo sportininkai baigia karjerą, o tie kurie dar dirba – perbėga pas kitus. Neturėdamas kitos išeities J.B. Bernšteinas sugalvoja talentų ieškoti milijardą gyventojų turinčioje Indijoje. Jis susiranda rėmėją poną Čangą, pasikviečia kartu vykti beisbolo veteraną Tomą Hausą ir iškeliauja į Indiją rengti atrankų, pavadintų „Ranka, verta milijono“. Dalyviams pažadėta, kad toliausiai ir tiksliausiai beisbolo kamuoliuką nusviedusieji bus apdovanoti piniginiais prizais, o du geriausi keliaus treniruotis į Jungtines Amerikos Valstijas.

Nors J.B. Bernšteinas tikisi indus išmokyti beisbolo paslapčių per dvejus metus, ponas Čangas duoda jam tik vienerius – jei nepavyks, jis atsiims savo pinigus. Dabar J.B. rizikuoja ne tik savo, bet dviejų jaunų indų gyvenimu.

Pagrindinį herojų sporto agentą J.B. Bernšteiną vaidina kultinio serialo apie reklamos verslo pradžią aktorius Jonas Hammas, apdovanotas dviem Auksiniais gaubliais, beisbolo veteraną įkūnija Alanas Arkinas, apdovanotas Oskaru, o jaunuosius sportininkus vaidina aktoriai iš Delio.

Tikrais faktais paremtas filmas apie sporto agentą J.B. Bernšteiną, su partneriu Ašu įkūrusiu savo firmą.
Daugiau

Režisierius: Craig Gillespie

Aktoriai: Jon Hamm, Aasif Mandvi, Alan Arkin, Bill Paxton, Pitobash, Suraj Sharma, Madhur Mittal, Darshan Jariwala, Lake Bell ...

Žanras: Drama, Sportas, Biografinis

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.040 277
 • 7.1194 489
 • 13
 • 7
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. TheHeist 23 sausio 2018 00:22
  1. +1
  Nuostabus filmas,dar tikrai faktais paremtas,patariu paziureti 10/10+++++
 2. dirty grandpa 24 birželio 2017 02:46
  1. 0
  vietomis sausokas bet vertas demesio