Pagrindinis / Filmai / Dramos / Meilės eilės Bobiui Longui
Meilės eilės Bobiui Longui
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 14-08-2014

Meilės eilės Bobiui Longui A Love Song for Bobby Long

Persi (akt. Scarlett Johansson) pirmą kartą po daugelio metų grįžta į gimtuosius namus. Tačiau jos sugrįžimas anaiptol nėra džiaugsmingas - paauglė grįžta į motinos laidotuves. Mergina savo mamos nematė nuo tos lemtingosios dienos, kai paliko namus. Motinos ir dukters santykiai nebuvo artimi ir paauglė pasimatymą su ja vis atidėdavo „geresniems laikams". Kol netapo per vėlu...

Vieniša ir nusikamavusi Persi įžengia į motinos namus, tikėdamasi čia rasti tylą ir dulkėtus vaikystės prisiminimus. Bet merginos nuostabai gimtuosiuose namuose ją pasitinka keista porelė. Čia gyvena du jos motinos draugai – Bobis Longas (akt. Johnas Travolta) ir Losonas Painsas (akt. Gabrielis Machtas). Bobis – buvęs literatūros profesorius, o jaunasis Losonas - jo globojamas studentas.

Abiejų vyrų likimai susiklostė ne taip, kaip jie tikėjosi. Jų svajonės bei viltys neišsipildė ir jas teko tyliai laidoti apleistoje Persi mamos sodyboje.
Griūvančiuose namuose, tarp vodkos butelių ir knygų krūvų, profesoriaus ir jaunuolio dvasią palaiko tik Losono noras parašyti romaną. Losono romano herojus – jo bendražygis Bobis Longas. Buvęs profesorius ir jo studentas dienas leidžia studijuodami literatūros klasikus. Taip Bobis tikisi paruošti Losoną rašytojo karjerai. Tačiau jų ramiai slenkančias dienas sutrikdo Persi atsiradimas.

Trys gyvenimo išvarginti žmonės priversti gyventi kartu. Kiekvienas mano turįs teisę pasilikti sodyboje ir nei vienas iš jų nė nemano užleisti pozicijas. Gyvenimas kartu tampa tikru išbandymu.

Laikui bėgant, aikštėn iškyla paslaptys, kurias jie slėpė ilgus metus ir norėtų patys pamiršti. Atrodo, kad trijulei negelbėja net susitarimai ir taisyklės, kuriuos jie sugalvojo, norėdami palengvinti gyvenimą vienas kitam. Tačiau gyventi kartu reiškia eiti į kompromisus.
Persi, Bobis ir Losonas priversti mokytis tarpusavio pagarbos ir supratimo, dėmesingumo bei gebėjimo atleisti. Nejučia išbandymas keistąją trijulę susieja artimais ryšiais. Persi, Bobis ir Losonas nustemba suvokę, kaip tampriai persipynė jų gyvenimai. Trys visiškai svetimi žmonės tampa šeima, kurios narius sieja ne kraujo, bet kur kas gilesni – draugystės – saitai.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama

Metai: 2004

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.223 681
  • 7.3696 532
  • 3
  • 0
Vartotojų įvertinimas
3 0
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. technics 29 balandžio 2015 17:10
    1. 0
    visai nieko toks filmux kaip jaunos merginos buvimas salia itakoja jauno girtuoklio pasiryzima mesti gerti