Loading...
Pagrindinis / Filmai / Romantiniai / Venecijos pirklys
Venecijos pirklys
Žiūrėti online
  • Pažymėti
BDRip 17-09-2014

Venecijos pirklys The Merchant of Venice

Viljamo Šekspyro to paties pavadinimo kūrinio ekranizacija. Romantiškas, tačiau neturtingas aristokratas Basanjo (J.Fiennesas iš „Įsimylėjusio Šekspyro") nori vesti gražuolę Portiją, tačiau prieš tai privalo išspręsti jos mirusio tėvo paliktą galvosūkį.Jo kišenėse švilpia vėjas, tad geriausias draugas Antonijo (Lietuvoje ką tik viešėjęs akt. J.Ironsas) pasiūlo pasiskolinti iš žydo Šailoko („Oskaro" laureatas A.Pacino). Šis sutinka, bet su keista sąlyga – jeigu jiedu negrąžins skolos, Antonijo privalės sumokėti... svaru savo nuosavo kūno mėsos.Kai jau atrodo, kad viskas baigsis laimingai, atskrieja žinia: nuskendo visas Antonijo prekes gabenę laivai.
Daugiau

Režisierius: Michael Radford

Aktoriai: Jeremy Irons, Charlie Cox, Mackenzie Crook, Joseph Fiennes, David Harewood, Gregor Fisher, Kris Marshall, Al Pacino, Lynn Collins, Zuleikha Robinson, Heather Goldenhersh, John Sessions, Ron Cook, Allan Corduner, Anton Rodgers ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2004

Šalis: USA, Italy, Luxembourg, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.132 006
  • 7.3585 617
  • 0
  • 0
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Rokas1 3 sausio 2015 01:55
    1. 0
    vertima galejotgarsesni padaryt nes as pakankamai velai ziurejau tai garsiai isijuniau kad girdeciau lietuviskai o po to kai kas nors per filma atsitinka tai jau garsas :lol:

Loading...