Pagrindinis / Filmai / Paveldėtojai
Paveldėtojai
Žiūrėti online
 • Pažymėti
7-12-2014

Paveldėtojai The Descendants

Metas Kingas (akt. George Clooney) – turtingas žemvaldys, tačiau turtai vyro seniai nebedžiugina – jis išgyvena šeimos santykių krizę.Meto žmona Elizabet (akt. Patricia Hastie) po laivo avarijos guli ištikta komos. Dar daugiau – jis sužino, jog žmona turėjo meilužį! Dukterys Aleksandra (akt. Shailene Woodley) ir Skoti (akt. Amara Miller) pasirodo esančios ne ką geresnės už mamą – tėtis joms praktiškai neegzistuoja ir tėra nieko neišmanantis pusamžis vyras.Skendėdamas giliame liūdesyje Metas ryžtasi gelbėti šeimą ir, pasitelkęs dukras, leidžiasi į žmonos meilužio Brajano paieškas (akt. Matthew Lillard), nuoširdžiai tikėdamas, jog tai išgelbės jo šeimos židinį.Dramatiškas, komiškas ir labai jausmingas filmas apie bandymus išgelbėti byrančią šeimą ir gyvenimo atradimus, slypinčius kiekviename žmogaus žingsnyje. 2012 metais filmas laimėjo Oskarą.
Daugiau

Režisierius: Alexander Payne

Aktoriai: George Clooney, Judy Greer, Shailene Woodley, Matthew Lillard, Beau Bridges ...

Žanras: Komedija, Drama

Metai: 2011

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.3220 631
 • 6.86824 476
 • 5
 • 1
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 22 sausio 2020 19:42
  1. 0
  Toks tipinis Klūnio filmas.
  Sakyčiau geras vien dėl to, kad pagr. vaidmuo jo. Ir tik jo.
  Labai save pataupantis aktorius.
 2. Sibile 23 rugpjūčio 2019 23:15
  1. 0
  Jautrus filmas, subtiliai išreikškiantis pačius sudėtingiausius žmogiškuosius jausmus kaip netektis-gedulas ir susitaikymas su neištikimybe. Aktorių vaidyba nepriekaištinga. Tai yra tikrai ne komedija, neapsirikite, o kuo tikriausias dramos žanras su nežymiais humoro elementais, kurie tik suteikia siužetui įvairesnių spalvų. Mėgstantiems dramas ir siekiantiems suprasti psichologinius išgyvenimus ir žmonių elgseną - rekomenduoju. Filmą vertinčiau 10 balų.
 3. amsey27 2 gegužės 2015 17:00
  1. +2
  Fainas ir liūdnas filmas. Ištikimybe, štai ka norėjo pasakyti šiuo filmu režisierius, tai svarbiausia, bet visuomet reikia pamiršti klaidas arba bent apsimesti, jog pamiršom, nes taip lengviau pradėti gyvenima po netekties ..