Pagrindinis / Filmai / Mes nusipirkome zoologijos sodą
Mes nusipirkome zoologijos sodą
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

18-01-2015

Mes nusipirkome zoologijos sodą We Bought a Zoo

Šis filmas – tikrais įvykiais paremta juosta, sukurta remiantis Bendžamino Mee memuarais, kuriuose vyras pasakoja už savo santaupas jo šeima įsigijo nušiurusį ir merdintį Dartmuro zoologijos sodą, kuriame knibždėjo daugiau kaip 200 egzotinių gyvūnų. BBC kanalas apie šį vyrą sukūrę dokumentinį filmą, o jo ryžtu žavėjosi ne vienas knygos skaitytojas.

Paprastai savo pinigus žmonės investuoja į akcijas, nekilnojamąjį turtą arba tiesiog kaupia banke. Tačiau tik ne Mee šeima. Sukrapštę paskutines santaupas, ši šeima ryžtasi nusipirkti ir tokiu būdu nuo mirties išgelbėti kaimo žvėryną, kurį sudaro keli šimtai egzotinių gyvūnų.

Šeimos galva Bendžaminas (akt. akt. Matt Damon) puoselėja idėją renovuoti ir iš naujo atverti zoologijos sodo duris, tačiau ne viskas taip paprasta. Dabar Bendžaminui ir jo vaikams kasdien tenka derinti ne tik nuo vėžio mirštančios mamos (akt. Stephanie Szostak) slaugymą, bet ir spręsti nesibaigiančias žvėryno problemas. Pašėlę tigrai tik ir laukia progos ištrūkti į laisvę, reti egzotiniai gyvūnėliai reikalauja nuolatinės priežiūros, kai kurie jų pasirodo esą apverktinos būklės, o žvėryno darbuotojai nepaklūsta naujųjų šeimininkų tvarkai.

Esant tokioms aplinkybėms geradariams gresia nervinis išsekimas arba, geriausiu atveju, bankrotas. Tačiau nagingi Mee šeimos nariai net neketina nuleisti rankų ir priima visus gyvenimo išbandymus šypsodamiesi ir spręsdami nesibaigiančius nuotykius, į kuriuos nuolat įsivelia zoologijos sodo žvėrys.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija, Drama, Šeimai

Metai: 2011

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.1124 243
 • 7.56448 993
 • 25,5
 • -4,5
Vartotojų įvertinimas
25,5 -4,5
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. aferistas1 8 gegužės 2018 01:22
  1. 0
  Paprastas, nuosirdus filmas seimai. 9 is 10.
 2. Esu Paulius 22 sausio 2015 17:01
  1. 0
  Uzskaitau. lengvas filmas :)
 3. men69 19 sausio 2015 12:40
  1. +4
  Geras filmas 9+ balu smile