Pagrindinis / Serialai / Išgelbėk mane
WEB-DL 23-07-2014

Išgelbėk mane (1 Sezonas) Rescue Me (Season 1)

Tomio, gaisrininko, gyvenimas kupinas įtampos ir stresų. Vyriškis išsiskyręs su žmona, tačiau nuomojasi namą netoliese, kad galėtų lankyti tris savo vaikus Kolyn, Konorą ir Keitę. Tomis slapta seka savo buvusiąją bei jos dabartinį draugą, kartais net sumoka savo vaikams už informaciją.

Deja, kasdien jis geria – ginasi nuo praeities šešėlių, nuo mirusių žmonių, kurių nesugebėjo išgelbėti: nuo juodaodžio berniuko su pižama, mergaitės su kačiuku ant rankų, paauglės azijietės ir kitų...
Daugiau

Režisierius: John Fortenberry, Peter Tolan

Aktoriai: Denis Leary, Mike Lombardi, James McCaffrey, Jack McGee, Steven Pasquale, Andrea Roth, John Scurti ...

Žanras: Drama, Komedija

Metai: 2004

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, viembalsis)

Reitingas

  • 8.423 255
  • 7.745639
  • 5
  • 7
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Keistas vardas 3 vasario 2020 18:56
    1. 0
    Toks eilinių žmonių gyvenimo atvaizdas. Filmas kvailas, juokingas, šmaikštus it realių žmonių gyvenimo veidrodis. Be jokių supermenų, melodramų ar paistalų. Natūraliai parodomi elementarūs žmonių poreikiai - noras flirtuoti, gyvūliškai mylėtis, požiūris į homoseksualus ir juodukus, policiją ir bažnyčią. Išskirti vienos profesijos žmonės - ugniagesiai. Visi jie su savo trūkumais, privalumais ir požiūriais. Daugelis situacijų komiškos ir pamokančios, bet pasikartosiu - iš tikro gyvenimo, tiesa komiško, todėl filmas su ugnele. Nepatiks tiems, kurie kaip ir iš filmų, taip ir iš gyvenimo tikisi vien tik idealų, romantikos ir svajonių. Šiame filme jų nerasite. Bet vistiek rekomenduoju (paaugliams ir vaikams nerekomenduoju - bus nuobodu ir nesuprantama).