Kiti
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 29-07-2014

Kiti The Others

II-asis pasaulinis karas eina į pabaigą. Jauna moteris izoliuotoje Džersio saloje (esančioje tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos) su viltimi laukia iš fronto sugrįžtančio vyro. Didžiuliame ir gražiame dvare Grace augina du vaikus. Ji yra įsitikinusi, kad tai yra vienintelė saugi vieta, kurioje dukrelei Anne ir sūnui Nicholasui negresia joks pavojus.

Šis dvaras labai skiriasi nuo kitų gyvenamųjų vietų. Languose užuolaidos visuomet sandariai užtrauktos. Kiekvienos durys (o jų yra 50) kruopščiai užrakintos ir gali būti atrakintos tik tokiu atveju, jei vaikai leidžia laiką kitoje dvaro vietoje. Kambariuose niekuomet nedega nei viena lempa. Namuose nėra nei elektros, nei telefono, nei radijo. Taip yra todėl, kad abu vaikai yra alergiški šviesai, ir net pats menkiausias saulės spindulys jų kūnus išbertų skausmingomis žaizdomis, nuo kurių jie gali mirti.

Vieną dieną iš dvaro išėję trys tarnai nebegrįžta atgal. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis jie paslaptingai dingsta. Kaip tik tą akimirką į duris pasibeldžia trys nauji pagalbininkai - jauna nebylė Lydia, maloniai bendraujanti ponia Mills ir solidaus amžiaus ponas Tuttle`as. Trijulė ieško darbo ir tvirtina, kad jau dirbo šiame dvare prie ankstesnių šeimininkų. Neturėdama išeities, moteris įsileidžia geranoriškai nusiteikusius tarnus. Nuo tos akimirkos dvare prasideda neįtikėtini dalykai. Grace ir dviejų vaikų ramus gyvenimas jau nebebus toks saugus. Niekuomet.

Vyresnioji dukrelė Anne pradeda pasakoti, kad kiekviename dvaro kambaryje susitinka ir kalbasi su kažkokiomis šmėklomis - mažu berniuku vardu Victoras, kuris visą laiką verkia, draugiška senyvo amžiaus moterimi ir t.t. Iš pradžių Grace nenori tikėti pernelyg fantastiškais ir neįtikėtinais vaikų paistalais, tačiau netrukus ir pati pradeda jausti, kad namuose yra nekviestų ir nepažįstamų svečių.

Kas jie tokie? Kaip jie atsidūrė atskirtame nuo visuomenės dvare? Ko jie nori iš Grace šeimos?

Kad tai išsiaiškintų ir išgelbėtų savo vaikus, Grace privalo pamiršti viską, kuo tikėjo šiame gyvenime ir pasinerti į paslapčių kupiną nežemišką pasaulį.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Trileris, Siaubo

Metai: 2001

Šalis: USA, Spain, France, Italy

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.6302 564
 • 7.941125 039
 • 24
 • 4
Vartotojų įvertinimas
24 4
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. azijatas 16 gruodžio 2018 21:10
  1. +2
  labai labai. Kam toks zanras patinka puikus filmas
 2. Lilifilm 9 gruodžio 2018 23:31
  1. +2
  Senas bet geras kino darbas. 9/10
  1. wika 16 gruodžio 2018 19:32
   1. 0
   Tokio auksto ivertinimo galbut neduociau bet kad filmas neblogas tai sutinku.
   1. Lilifilm 26 sausio 2019 21:33
    1. +1
    Gal Jūs ir teisi, žinote, aš čia truputi su avansu, nes man karo laikmetis labai artimas, įdomus ir t.t., tai gal todėl ir šio filmo vertinimas aukštesnis.