Pagrindinis / Filmai / Siaubo / Angelo širdis
Angelo širdis
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BDRip 2-07-2015

Angelo širdis Angel Heart

Privatus detektyvas Haris Angelas nėra iš tų, kuriems gerai sekasi. Galbūt todėl jis ilgai nesvarstęs priima naujojo savo kliento Lui Ciferio pasiūlymą. Haris sutinka ieškoti pradingusio žmogaus, su kuriuo Lui Ciferis turi kažkokių senų sąskaitų.

Tai praeityje gana garsus muzikantas Džonis Feivoritas, po karo patekęs į vieną psichiatrijos kliniką, iš kurios paslaptingai dingo prieš dvyliką metų. Hariui pavyksta pasišnekėti su gydytoju Fauleriu, suklastojusiu įrašus Feivorito ligos istorijoje ir nuslėpusio faktą, kad kažkas jį pagrobė iš ligoninės. Jis skverbiasi vis gilyn į paslaptingą ir tamsią istoriją, tačiau iš esmės nieko nesužino Džonis taip ir lieka nepagaunamas ir neapčiuopiamas. O virš detektyvo galvos ima kauptis rimti nemalonumai. Visi žmonės, su kuriais jis buvo susitikęs, žiauriai nužudomi.

Jo tyrimą lydi lavonai ir įtarimai žmogžudystėmis. Prieš detektyvo akis atsiveria vudu religijos ir satanizmo apeigų paslaptys, šėtoniškų burtų ir primityviųjų tikėjimų ritualai. Pagaliau jis suvokia, kad šis beprotiškas tyrimas veda ne kur kitur, o tik į jo paties širdį. Dvyliką metų jis gyveno praskolintu laiku ir svetimais prisiminimais.
Daugiau

Režisierius: Alan Parker

Aktoriai: Mickey Rourke, Robert De Niro, Lisa Bonet, Charlotte Rampling, Stocker Fontelieu, Brownie McGhee, Michael Higgins, Elizabeth Whitcraft, Eliott Keener, Charles Gordone, Dann Florek, Kathleen Wilhoite, George Buck, Judith Drake, Gerald Orange ...

Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris

Metai: 1987

Šalis: UK, Canada, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.369 679
 • 7.53929 311
 • 9
 • 0
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 19 sausio 2020 18:59
  1. -1
  Labai nenuspėjamas ir labai įdomus.
  DeNiro suvaidino tokiame kine, koks jam neįprastas.
  Labiau mistikoje tikėčiausi Deppo.
 2. Kristaaa 25 rugsėjo 2019 13:42
  1. 0
  Painus,įdomus 7/10