Pagrindinis / Filmai / Dramos / Amerikos grožybės
Amerikos grožybės
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 29-07-2014

Amerikos grožybės American Beauty

Darbas, šeima, nedidelis gražus namelis užmiestyje su gėlynu, pievele ir akinančio baltumo tvora, automobilis garaže… Amerikietiškos svajonės išsipildymas? O gal… amerikietiškas pragaras?…

"Jau kuris laikas esu miręs”, - šiais pagrindinio herojaus žodžiais prasideda tragikomedija "Amerikos grožybės”, juosta, kurią daugelis kritikų jau dabar vadina viena geriausių iš kada nors Holivude sukurtų filmų. Tai jaudinantis ir šiurpinantis pasakojimas apie vienatvę, susvetimėjimą, neišsipildžiusius troškimus, slepiamas aistras, sudaužytas svajones ir apie graudžiai komišką maištą – bandymą išsivaduoti iš slegiančios kasdienybės gniaužtų.

Tame nedideliame gražiame namelyje, tylioje priemiesčio idilėje gyvena pagrindinis filmo herojus Lesteris Bernhemas (Kevin Spacey). Jam – 42-eji. Jau nesuskaičiuojamą daugybę metų jis kiekvieną dieną eina į darbą, kuriame jaučiasi nereikalingas. Jo žmona jam visiškai abejinga ir kartu jie gyvena tik dėl aplinkinių "geros nuomonės” ir paauglės dukters Džeinės (Thora Birch), kuri įsitikinusi, kad jos tėvas – didžiausias nevykėlis pasaulyje.
Manote, jog tai – pati nedarniausia šeima? Paklausykite apie jų kaimynus Fitsus! Tėvas – buvęs kariškis, tapęs valdingu tironu, motina panaši į komos būsenoje vaikštančią būtybę, ir sūnus Rikis (Wes Bentley), dažniausiai žvelgiantis į pasaulį pro savo vaizdo kameros langelį. Atrodo, jog laimingiausia šeima apylinkėje – netoliese gyvenanti gėjų porelė, kuriai Rikis slapta pardavinėja marihuaną.

Po gausybės netikėtų įvykių, komiškų nesusipratimų ir lemtingų sutapimų visų personažų likimai tampriai susipina. Sumaištis prasideda vieną gražią dieną, kai Lesteris atsitiktinai pamato Džeinės klasės draugę Andželą (Mena Suvari) – tikrą septyniolikmetę seksbombą, puikiai suprantančią, kokią įtaką vyrams gali daryti jos išvaizda.

Seksualumu spinduliuojanti "lolita” atgaivina netgi, atrodo, amžiams "pelėsiais ir kerpėmis” apaugusį Lesterio libido. Ir ne tik! Herojus meta darbą ir pasiunčia velniop savo bosą, prieš tai šantažo būdu iš jo pasisavinęs 60 tūkstančių dolerių. Pirmaisis Lesterio pirkinys – prašmatnus raudonas 1970-ųjų "Pontiac Firebird”. Maištas prasidėjo! Kas toliau?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama

Metai: 1999

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 8.4958 865
 • 7.965161 800
 • 17
 • 1
Vartotojų įvertinimas
17 1
KOMENTARAI 5
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Pjuvis 7 kovo 2020 21:20
  1. 0
  Perziurejau trecia kart per savo gyvenimeli si filma. Man, vienas is geriausiu matytu filmu.
 2. Zarinas_Zarinavicicius 2 vasario 2020 17:27
  1. -1
  Simboliškai vienu geriausių filmų Baigiu senai įkeltų filmų komentavimą.
  Nuo šiol komentarai bus tik prie naujų, gerų.
 3. Themercifull 21 lapkričio 2019 14:57
  1. -2
  haram brothers
 4. Megaladon 12 kovo 2019 21:50
  1. +3
  10/10 tobulas filmas, Kevin Spacey vaidyba tai pasaka..
 5. Ernst 11 kovo 2015 20:03
  1. +2
  Įdomus filmas, patariu pažiūrėti.