Pagrindinis / Filmai / Veiksmo / Ieškokit Gudručio!
Ieškokit Gudručio!
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

24-07-2014

Ieškokit Gudručio! Get Smart

MAKSVELAS GUDRUTIS, agentas 86, grumiasi su blogosios KHAOS organizacijos jėgomis. Šalia jo – kompetentinga veteranė agentė 99. Simpatiška agentė ir nesišypsantis komikas. Ups...Agentas!

Kino versijoje Maksvelas Gudrutis (akt. CARELLAS) turės įgyvendinti kilnią misiją – apsaugoti pasaulį nuo piktavališkos organizacijos KHAOS, kuri ketina begėdiškais ir neteisėtais būdais užvaldyti Žemės rutulį.

Kai užpuolama centrinė JAV žvalgybos tarnybos, žinomos KONTROLĖS vardu, būstinė ir išsiaiškinamos profesonaliausų agentų tapatybės, „Kontrolės“ šefui (akt. ARKINAS) nieko kito nelieka kaip neįtikėtinos svarbos pasaulio gelbėjimo misiją patikėti super žingeidžiam agentui Maksvelui Gudručiui. Pastarasis, žinoma, noriai sutinka imtis darbo, juolab, kad dirbti jam tektų su super agentu 23 – raumeningu ir galvotu savo darbo žinovu (akt. DWAYNE‘as)...

Apie partnerystę su tokiu specialistu Maksvelas jau senai svajojo...bet, deja, tai ir liko svajonėse. Maksvelui į porą buvo paskirta Agentė 99, kurios priešai dar nebuvo demaskavę. Gudrutis ir Agentė 99 imasi darbo: pamažu jie priartėja ne tik prie „Khaoso“ kėslų išaiškinimo, bet ir prie vienas prie kito. Nepaisant romatiškos chemijos tarp agentų, darbą reikia atlikti ir „Khaosą“ sunaikinti. Maksvelas Gudrutis, apsiginklavęs... beveik niekuo, tik savo neblėstančiu entuziazmu, privalo įgyvendinti jam pavestą misiją. Ką gi. Tai tikrai nebus nuobodu!

Jei garsiajame Bondo filme tėra keletas super išradimų, kaip įveikti priešus, tai šiame filme tėra keletas epizodų, kur tokių Maksvelo išradimų nėra. Fantastiškai komiška, linksma, išradinga komedija, pilna visiems puikiai žinomų filmų scenų, į kurias Maksvelas įneša nepakartojamo humoro. Subtiliai juokingi dialogai ir nuolatinis veiksmas!
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija

Metai: 2008

Šalis: USA, Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.5185 011
 • 6.74836 674
 • 27
 • 1
Vartotojų įvertinimas
27 1
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. MrKaBoom 26 kovo 2019 01:51
  1. +1
  Ziauriai geras 10/10
  1. di 20 kovo 2020 13:16
   1. 0
   tikrai geras :)