Pagrindinis / Filmai / Universalus karys
Universalus karys
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 16-10-2015

Universalus karys Universal Soldier

Filmų „Diena po rytojaus“, „Nepriklausomybės diena“, „Godzila“ režisieriaus Rolando Emmericho vienas pirmųjų darbų, į kurį jis pakvietė dvi ryškiausias to meto veiksmo filmų žvaigždes – belgą Van Damme‘ą ir švedą Dolphą Lundgreną.

Elitinis specialiai parengtų kovotojų būrys išsiruošia į lemtingą žygį prieš teroristus. Televizijos žurnalistė Viktorija rengia reportažą apie šią operaciją. Smalsi ir drąsi moteris, rinkdama informaciją apie savo herojus, atskleidžia skandalingą ir kraupią šių kariūnų neįtikėtinos galios paslaptį.

Kai tiesa pamažu išryškėja, vienas būrio narys nužudo Viktorijos operatorių. Moteris nusprendžia sprukti, tačiau įsiutę kovotojai pasiryžę iki galo saugoti savo paslaptis ir puola persekioti žurnalistę. Padėti Viktorijai gali tik Liukas – vienas elitinio dalinio kariūnų, tačiau šiek tiek kitoks nei visi. Jo bendražygiai – savotiški šiuolaikiniai Frankenšteinai, mokslinių eksperimentų ir kruopštaus darbo rezultatas.

Žmonės – ginklai nežino, kas yra jausmai, emocijos ir dvejonės. Tačiau Viktorijos dėka atsiskleidžia Liuko žmogiškoji prigimtis.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris

Metai: 1992

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.075 989
 • 7.01428 955
 • 11
 • 6
Vartotojų įvertinimas
11 6
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Torrentator 21 spalio 2019 21:27
  1. 0
  Vienas geriausiu filmas su Van damm'u 10\10
  1. Flešas 21 spalio 2019 23:19
   1. -1
   visi filmai geri kai Van damas buvo jaunas :)