Pagrindinis / Serialai / Šlovės dienos
HDTV 1-09-2015

Šlovės dienos (1 Sezonas) Czas honoru (Season 1)

Šie jauni vyrai patys pasirinko narsuolių kelią. Grįžo iš Vakarų į okupuotos Lenkijos pragarą, kad čia kovotų. Žuvo kas trečias pasiekęs gimtąjį kraštą. Tai istorija apie jaunų lenkų karininkų grupę, kurių pirmieji buvo parašiutais išmesti į okupuotą Lenkijos teritoriją 1941 metų žiemą. Koviniams veiksmams jie buvo specialiai ruošiami diversantų stovyklose Anglijoje. Tai kupinas pavojų ir įtampos pasakojimas apie kelių jaunų diversantų – Broneko, Janeko, Vladeko, Michalo ir jų artimųjų likimus. Visa tai pateikiama kasdienio okupuotos Varšuvos gyvenimo fone. Kartu pasakojama apie jaunų žmonių meilę, kurie dėl savo pavojingo gyvenimo ir susiklosčiusių aplinkybių negali būti kartu. Atskleidžiamos vokiečių žvalgybos klastos, vedančios jaunuolius į pražūtį. Seriale daugybė realiai okupuotoje Lenkijoje vykusių diversijų, pogrindžių operacijų, o pagrindinių personažų likimai dažnai primena tikrų pasipriešinimo didvyrių biografijas.
Daugiau

Režisierius: Michal Kwiecinski, Michal Rosa

Aktoriai: Jan Englert, Antoni Pawlicki, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Agnieszka Wiedlocha, Ewa Wencel, Katarzyna Gniewkowska, Maja Ostaszewska ...

Žanras: Drama, Karinis, Romantinis

Metai: 2008

Šalis: Poland

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.1448
 • 11,5
 • -4,5
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. rollan5 29 birželio 2018 22:25
  1. 0
  tu kurvu skerslenkiu pasiklausius tai jie ir 2 pasaulini kara laimejo.... nors realiai vokieciai juos per 2 savaites uzkariavo-lygiai tiek laiko uzeme, kiek skersai lenkijos su tanku pervaziuot reiketu...:)
  1. Valstoria 26 rugsėjo 2018 19:58
   1. 0
   Kada vokiečiai tankais važinėjo,pas lenkus dar kavalerija buvo...kardais ginkluota....prieš tankus....dydvyriai,ką besakyt.
 2. Neringa Baublyte 29 gegužės 2017 12:39
  1. 0
  Kas per nesamone visos serijos ties 26min pradeda stringt kad neimanoma ziuret?????