Pagrindinis / Animacija / Monstrų viešbutis 2
Monstrų viešbutis 2
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BDRip 27-01-2016

Monstrų viešbutis 2 Hotel Transylvania 2

Drakula ir kiti „Monstrų viešbučio“ gyventojai kviečia į antrąją savo nuotykių dalį.

Kaip žinia, ne visi vampyrai blogi. Pasitaiko ir mielų, širdingų ir atjaučiančių kraują geriančių monstrų. Vienas iš jų – Drakula, žmogaus kojai neįžengiamuose miškuose pastatęs ypatingą viešbutį – prieglobstį visoms pabaisoms, kurios iš tikrųjų pačios bijo žmonių. Prieš trejus metus du užuojauta stebėjome, kaip Drakula supanikuoja, į slaptąjį viešbutį netikėtai užklydus klajojančiam jaunuoliui – žmonių vaikui bei susierzina, kai neprašytas atvykėlis ima akivaizdžiai simpatizuoti jo dukrai. Žinoma, viskas susitvarko ir Drakula gali ramiau atsikvėpti.

Tačiau dabar jo gyvenime iškyla kita didžiulė problema. Berniukas, kurio susilaukė jo mylima dukra su jau minėtu atvykėliu, nelabai panašus į vampyrą. Vydamas šalin mintis, kad anūkas paveldėjo žento genus, Drakula imasi veikti. Kartu su kitais viešbučio gyventojais kraugeriškasis senelis padarys viską, kad anūkėlis taptų tikru savo giminės pasididžiavimu. Deja, tačiau bandymai mažylyje pažadinti vampyrą laukto rezultato neduoda. Į pagalbą atskuba netgi Drakulos tėtis, vampyrų legenda Vladas. Tačiau ar visų gerbiamo senolio pagalba padės nelaimingam Drakulai pagaliau atversti savo anūkėlį į „doros kelią“? O galbūt to visiškai nereikia, nes laimė juk nepriklauso nuo anūko vampyriškumo.
Daugiau

Režisierius: Genndy Tartakovsky

Aktoriai: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade, Keegan-Michael Key, Asher Blinkoff, Fran Drescher, Molly Shannon, Megan Mullally, Nick Offerman, Dana Carvey, Rob Riggle, Mel Brooks ...

Žanras: Animacija, Komedija, Šeimai

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 6.786 457
 • 7.18651 785
 • 118,5
 • -5,5
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Eva 7 sausio 2019 15:02
  1. 0
  Žiauriai geras! Idomu žiuret. Vertas dėmesio!
 2. Ja-Ja 26 vasario 2016 23:54
  1. +3
  Puikus filmukas ne tik vaikams
 3. raasa17 31 spalio 2015 20:58
  1. +4
  ziuejau kino teatre geras,buvo is ko pasijuokti,tikrai vertas demesio