Pagrindinis / Filmai / Siaubo / Karališkas mūšis
Karališkas mūšis
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

30-07-2014

Karališkas mūšis Battle Royale

Filmas pasakoja apie vieną penkiolikmečių klasę, jau prieš kurį laiką boikotavusią mokyklą. Visi 40 jos mokinių gauna pasiūlymą vykti į nemokamą ekskursiją su „buvusia" klase ir, kadangi dauguma yra pasiilgę buvusių draugų, jie visi sutiko ir linksmai besišnekučiuodami kaip kadaise važiavo autobusu. Tačiau važiuojant tuneliu buvo paleistos dujos, nuo kurių apsvaigę pradžioje nieko neįtarę paaugliai užmigo. Atsibudo jie tik apleistoje nenaudojamoje mokykloje, minėtoje negyvenamoje saloje. Lydimas armijos pasirodė buvęs jų klasės auklėtojas, kuriam tą dieną, kai klasė boikotavo mokyklą, vienas paauglių dūrė peiliu. Jis pranešė, kad klasė buvo atrinkta pagal minėtą įstatymą. Įsibaiminusiems moksleiviams buvo parodytas trumpas informacinis filmukas apie dalyvavimo taisykles, taip pat pasakyta, kad prie klasės prijungiami dar du žmonės, kurie kaip naujokai turėjo prie jos prisijungi mokykloje, bet dėl boikoto tas taip ir neįvyko. Moksleiviams išdalijamos kuprinės su reikmenimis ir ginklais bei jie išleidžiami į mišką.
Daugiau

Žanras: Drama, Siaubo, Trileris

Metai: 2000

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5
 • 3
Vartotojų įvertinimas
5 3
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Nightlights87 8 vasario 2020 23:32
  1. 0
  Gera japonu kūryba, žaviuosi šia šalimi ir ju kultūra, todėl filmas nenuvylė kaip ir kiti panašus tolimuju rytu kūriniai. 10/10
  1. Zarinas 9 vasario 2020 00:10
   1. 0
   Nesizavek aklai nes pazisti tik maza dalele.Labai depresuotas jaunimas del didziuliu kruviu/konkurencijos mokykloje,uni.Kazkaip uzsitikrinus vieta firmoje apsizenyji su savo sefu.Matai seima tik savaitgaliais ir toks darboholizmas priveda prie savizudybiu.Japonai stiprus nacionalistai todel uzsienieciai ten pageidaujami tik kaip trumpam uzsuke turistai.Jei esi kinas ar korejietis turesi sunkaus laiko.Vis dar garbina imperatoriu it saule ir ilgisi senuju slovingu laiku.Ten visiskai skirtinga planeta ir retam outisderiui priimtina/suprantama.Anime,architektura,kovu menai taip atrodo cool bet tai neatspindi kasdienybes ir mentaliteto.Zole pas kaimyna visada zalesne.Kita vertus japonai su lietuviais turi nemazai panasumu/sasaju.Nuvaziuoti kelioms savaitems aisku butu idomu bet gyventi butu sunku ir atkristu daug susikurtu stereotipu.
 2. pnvzstreet 14 gegužės 2017 22:56
  1. +1
  Filmas labai primena anime Btooom, visi išsižudė ir liko nugalėtojai, kurie nori gyventi. Nors filmas pastatytas daug anksčiau nei sukurtas anime, patarčiau pažiūrėti.
 3. Pumped uP k1Ck 14 gegužės 2017 20:49
  1. 0
  hmm , filmas gan geras , tik niekaip nesuprntu , kip žudynės gali pakelti ekonomiką :/