Pagrindinis / Filmai / Romantiniai / Vėjo nublokšti
Vėjo nublokšti
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BRRip 15-12-2015

Vėjo nublokšti Gone With The Wind

JAV Pilietinis karas, Džordžija. Jaunoji Skarlet O'Hara viena priversta pakelti ant kojų karo sugriautą ūkį. Tai labai sunku, bet ji stipri. O vėliau ji sutinka žavesiu trykštantį Retą Batlerį. Jiedu patirs daug laimingų ir skausmingų akimirkų kartu. Vėjo nublokšti (Gone with the Wind) – filmas apie meilės ir nuotykių istoriją tarp Scarlett (akt. Vivien Leigh) ir Rhett’o (akt. Clark Gable), JAV pilietinio karo (XIX amžiaus 7-asis dešimtmetis) dramatiškų įvykių fone, filmuota pagal įžymų, 1936 m. išleistą romaną „Vėjo nublokšti“. Tai vienas geriausių pasaulio bestselerių, kurio autorė Margaret Mitchell. Geriausias romantinių filmų pavyzdys. Vivien Leigh, Scarlett vaidmens atlikėja, prodiuserio buvo išrinkta iš daugiau nei 2000 kandidačių, o Clark Gable (Rhett’o vaidmuo), buvo išrinktas bendru Amerikos žiūrovų balsavimu. 1979 metais, kai pirmą kartą per Amerikos televiziją buvo parodytas filmas „Vėjo nublokšti“, pagal sociologų apskaičiavimus auditoriją sudarė apie 130 mln. žiūrovų.

Filmas buvo nominuotas 13 Oskarų, o laimėjo 10, tarp jų ir geriausio filmo apdovanojimą.
Daugiau

Režisierius: Victor Fleming, George Cukor

Aktoriai: Clark Gable, Vivien Leigh, Thomas Mitchell, Evelyn Keyes, Ann Rutherford, George Reeves, Fred Crane, Hattie McDaniel, Oscar Polk ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 1939

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • 8.2250 016
 • 8.385113 979
 • 5
 • 0
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Pikolina 12 rugsėjo 2016 11:12
  1. 0
  Vienas is geriausiu, kokiu esu kada macius... O turint omeny metus, apakus kaip tame laikmetyje sukure ir suvaidino toki filma!
  1. Zarinas 27 birželio 2019 16:14
   1. 0
   skaiciau mokykloje knyga tai kazkaip filmas verte nuobodziauti ir ziovauti.Aisku auksine klasika ir padarytas rimtai