Pagrindinis / Filmai / Ieškojimai
Ieškojimai
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 26-02-2016

Ieškojimai The Search

Filme pasakojamos dvi paralelinės istorijos apie per stebuklą išgyvenusį 9 metų musulmoną našlaitį Čečėnijoje ir Rusijos kariuomenėje tarnaujantį jaunuolį Kolią. Tėvų netekęs ir po patirto šoko nekalbantis berniukas Hadžis patenka į amerikiečių kontroliuojamą vaikų prieglaudą, kurios vadovė perduoda jo globą nepriklausomos žmogaus teisių organizacijos savanorei Kerol (režisieriaus žmona ir mūza Berenice Bejo). Prancūzė išsiaiškina, kad berniukas tikisi susirasti vyresnę seserį, kuri galėjo likti gyva po rusų kareivių išpuolio.

Tuo tarpu už kelių šimtų kilometrų nuo konflikto Permėje jaunas muzikantas Kolia įkliūva milicijos pareigūnams neatsargiai parūkęs žolės. Norėdamas išvengti kalėjimo, jis savanoriškai sutinka tarnauti Rusijos armijoje. Čia vaikinas patiria išnaudojimą, būrio vyresniųjų smurtą, neapykantą ir patyčias, kurios išsekina ramaus būdo Kolios kantrybę...
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Karinis

Metai: 2014

Šalis: France, Georgia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.82 113
 • 5.612496
 • 7
 • 2
Vartotojų įvertinimas
7 2
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Member 6 liepos 2016 00:37
  1. +1
  Manau filmas pamokantis, verčiantis susimastyti. Berniukas labai kentejo savyje, nes manė jog sesuo nužudyta, o mažasis broliukas nebutu ižgyvenes su juo.
 2. kidpoker 3 kovo 2016 21:24
  1. +3
  [b]simas[/b],
  seip filmo kurejai is FRance bei GEOrgia :P
 3. simas 1 kovo 2016 17:18
  1. -8
  eilinis amrikonu shudinas filmas
 4. Want3d 28 vasario 2016 02:50
  1. +2
  Jeigu nesutapatinti filmo su siu dienu problemomis, o ziurint kitu kampu, tai filmas gana vykes. Primena, jog dar zmogiskus jausmus ne visi prarade.
  Kita vertus, jei tau kas diena kala i galva, jog kazkas yra blogis, tai galiausiai tu paluzti ir tuo pradedi tiketi, net jei is pradziu dar svarstei.
  Tai apie ka filmas?
  Man asmeniskai jis karinis, bet ne apie kara. As ji ziurejau tik kaip drama.