Pagrindinis / Filmai / Sensacija
Sensacija
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 2-01-2017

Sensacija Spotlight

Yra temų apie kurias garsiai kalbėti – nepriimtina. Bet jie netylėjo. Skandalinga ir sukrečianti istorija dramoje „Sensacija“ atvirai pasakoja apie šiurpiausią pastarųjų metų „atradimą“. Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas nukelia į 2002-uosius, kai Amerikos visuomenę sukrėtė vaikus tvirkinančių kunigų skandalas. Ilgiau nei metus trukęs tyrimas iki pamatų supurtė vieną stabiliausių pasaulio organizacijų – Bažnyčią, o žurnalistams pelnė „Pulitzerio“ premiją.

2002-ieji, Bostonas, Masačiusetso valstija, JAV. Žurnalistiniais tyrimais garsėjančio amerikiečių dienraščio „Boston Globe“ redakciją pasiekia protu nesuvokiama žinia – Bostono arkiviskupijoje kunigai įtariami vaikų tvirkinimu. Bažnyčios atstovai šią informaciją kategoriškai neigia ir, regis, niekas nenori tuo patikėti.

Tačiau tokia kraupi žinia taip paprastai neišnyksta. Ir žurnalistai pradeda ilgą ir painų kelią link tiesos. Skandalo aukos ir liudininkai pamažu pradeda kalbėti, ir pradeda ryškėti vis niūresnis šventųjų paveikslas.

Atkaklių žurnalistų tyrimas privertė susimąstyti viso pasaulio tikinčiuosius ir pasiekė bažnyčios vadovų ausis – būtent po šio skandalo Katalikų bažnyčia pagaliau oficialiai pripažino, jog ne visi Dievo tarnai – be nuodėmės. Bažnyčios atstovai itin palankiai įvertino ir šį filmą – už sąžiningumą ir kovą prieš ilgus metus slėptas nuodėmes.

„Oskarui“ nominuoto režisieriaus Tomo McCarthy filmas atskleidžia vieną intensyviausių ir sudėtingiausių šio amžiaus žurnalistinių tyrimų.

Venecijos, Toronto, Holivudo, Čikagos ir kituose kino festivaliuose apdovanojimais jau įvertintoje įtempto siužeto dramoje vaidina žavioji Rachel McAdams, Markas Ruffalo, Michaelas Keatonas, Lievas Schreiberis ir kiti.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Biografinis, Istorinis

Metai: 2015

Šalis: USA, Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.1338 884
 • 7.49173 347
 • 27,5
 • -4,5
Vartotojų įvertinimas
27,5 -4,5
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 14 sausio 2020 20:22
  1. 0
  Genialus filmas, svolačius tik sugaut.
 2. Virgilijusss 11 kovo 2019 22:32
  1. 0
  Tokie jau tie kunigai...
 3. vyckius88 4 sausio 2017 15:03
  1. +3
  tikrai vertas demesio,parodo kur is tikro slepiasi iskrypeliai...
 4. zalciai 24 balandžio 2016 23:31
  1. +2
  Siaubas, kiek daug prarado normalų gyvenimą dėl iškrypėlių.