Pagrindinis / Filmai / Gimusi laisva
Gimusi laisva
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

15-04-2016

Gimusi laisva Born Free

Nepaprastai nuoširdi, švelni bei jautri istorija apie žmonių ir grėsmingų laukinių gyvūnų draugystę. Filmas buvo nufilmuotas Afrikos savanoje, Kenijoje, pagal realius įvykius ir pačiame filmavime dalyvavo net pati rašytoja natūralistė Džoy Adamson, nepaprastai iškili ir nesavanaudiška asmenybė, paskyrusi visą savo gyvenimą laukinės gyvūnijos apsaugojimui, kartu su ja dalyvavo ir jos vyras Džordžas Adamson, kuris po daugelio metų buvo nužudytas Kenijoje. Ir, aišku - jų didingoji mylimiausioji liūtė!

Ir kaip besakytum, bet pasaulis, įšauklėjęs Džoy ir Džordžą Adamsonus, buvo kur kas geresnis, nei dabartinis mūsų....

Ši istorija, papasakota knygoje bestseleryje, sukrėtė visą pasaulį, knyga buvo išversta į 25 kalbas. Autoriams, panaudojant kino resursus, puikiai pavyko užfiksuoti bei perduoti visą Kenijos gamtos bei gyvūnijos grožį. Liūtė Elsa, patekusi pas žmones dar visiškai jaunikle, pragyveno su sutuoktiniais Adamsonais trejus metus. Ir ne narve, o jų sodyboje, kur jinai buvo traktuojama kaip šeimos narys, ir mokė ją visko to paties, ko moko savo jauniklius ir patys liūtai. Atsidėkodama Elsa, atsilygindavo žmonėms savo begaline meile ir atsidavimu. Bet ji juk gimė laisva, tad...

Žinomas kompozitorius John Barry už šią legendinę klasikos juostą gavo iš karto net dvi oskaro statulėles: už geriausią garso takelį ir už geriausią dainą.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Nuotykių, Drama, Šeimai

Metai: 1966

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.35 155
  • 8.161506
  • 3
  • 2
Vartotojų įvertinimas
3 2
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. nierka7777 15 balandžio 2016 16:28
    1. 0
    scream nice movie !!!