Pagrindinis / Animacija / Dvasia šarvuose 2: Nekaltumas
Dvasia šarvuose 2: Nekaltumas
Žiūrėti online
  • Pažymėti
BDRip 16-04-2016

Dvasia šarvuose 2: Nekaltumas Innocence / Ghost in the Shell 2: Innocence

Istorija sukurta pagal „Ghost in the Shell“ mangos skyrių, Robot Rondo, nors ir gan stipriai pakeista. Veiksmo vyksta 2032 metais.

Batou partneriu paskiriamas Togusa, kadangi Majorė Kusanagi, kuri anksčiau buvo Batou partnerė, dingo.

Public Security Section 9 tiria kiborgų korporaciją „Locus Solus“ ir jos sukurtus moteriškosios lyties androidus, kurie buvo panaudoti kaip sekso lėlės nužudyti aštuoniems žmonėms. Lėlėse būta „dvasios“, kuri buvo įsprausta naudojant nelegalų metodą su „dvasios-dubliavimo“ mašina, kuri sukuria daugybę kopijų su „praplautomis“ smegenimis, bet nužudo originalą. Jaunos merginos buvo grobiamos Jakudzos ir parduodamos „Locus Solus“ šiam procesui įgyvendinti. Dvi merginos susimoko su „Locus Solus“ krovinių inspektoriumi Volkersonu, kad sutrikdytų veiklą ir atkreiptų oficialių asmenų dėmesį.

Majorė Motoko Kusanagi įtraukta į dingusiųjų sąrašą, nors vyriausybės agentai tebeieško jos, kadangi ji turi konfidencialios informacijos apie Projektą 2501. Batou paaiškina Togusai, kad jis padėjo jai pasprukti, nes vyriausybei rūpėjo tik tai, ką ji žinojo, o ne ji pati.
Daugiau

Režisierius: Mamoru Oshii

Aktoriai: Akio Ôtsuka, Atsuko Tanaka, Tamio Ôki, Gou Aoba, Eisuke Asakura, Robert Axelrod, Laura Bailey, Richard Cansino, Joey D'Auria, Erik Davies, Loy Edge, Stoney Emshwiller ...

Žanras: Animacija, Trileris, Drama, Fantastinis

Metai: 2004

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.632 742
  • 7.65910 114
  • 11,5
  • 3,5
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.